راهنمای استخدام کاراگاه خصوصی

Posted in سایر - آموزش

( 32 Votes )

بحث کاراگاه خصوصی مسئله ای است که از قدیم در کشورهای دیگر مرسوم بوده است اما به دلایلی خاص در کشور ما این بحث هنوز جدید است. زمینه های کاری یک کاراگاه خصوصی بسیار متفاوت می تواند باشد که در ادامه به چند مورد از آن اشاره می کنیم:


کارآگاه خصوصی برای تحقیق ازدواج!

«می خواهید میزان وفاداری همسر یا نامزد خود را ارزیابی کنید؟ به فکر ازدواج هستید و خواستار اطلاعات کامل از طرف مبال هستید؟ آیا به دنبال صاحب یک چک بلامحل هستید؟ نیاز به محافظ شخصی جهت حفاظت از خود یا مجالستان را دارید؟ یا شاید در فکر هدیه ای غافلگیرکننده و به یادماندنی به یکی از عزیزانتان هستید، فقط با ما تماس بگیرید.» 

درست حدس زدید، این نمونه ای از تبلیغات کارآگاهان خصوصی بود که برای فعالیت های خود اقدام به جذب مشتری می کنند. همین تبلیغات جالب باعث شد تا با یکی از کارآگاهان خصوصی تماس بگیریم و از نحوه فعالیت ها و قیمت های آنها بپرسیم.

کارآگاه خصوصی موردنظر ما می گوید حدود چهار سال است که فعالیت خود را شروع کرده و بیشتر فعالیت هایشان هم به صورت گروهی است. آنها در حال حاضر فعالیت خود را در قالب یک شرکت انجام می دهند که البته تا به حال نتوانسته اند، مجوز رسمی از نیروی انتظامی و آگاهی دریافت کنند. 

او از اینکه تا به حال به این قشر از کارآگاهان کم توجهی شده به شدت گلایه دارد و می گوید نیازهای مردم ما مانند مردم کشورهای دیگر به سمتی درحال پیشروی است که نیاز به کارآگاهان کم توجهی شده به شدت گلایه دارد و می گوید نیازهای مردم ما مانند مردم کشورهای دیگر به سمتی در حال پیشروی است که نیاز به کارآگاهان خصوصی کاملا حس می شود اما مسئولان و خود مردم هنوز با این قضیه آشنا نیستند. 

کارآگاهان خصوصی انجام چه فعالیت هایی را قبول می کنند؟ اختلافات مالی، چک های برگشتی، تحقیق درمورد خیانت همسر، تحقیق برای ازدواج و... همگی اینها را کارآگاهان خصوصی برای شما انجام می دهند، با یک تیم و گروه ویژه که هرکدام برای فعالیت خاصی مهارت دارند.خیانت؛ بیشترین مورد مراجعه

او در ادامه می گوید که تا یکی، دو سال پیش عمده مراجعان کارآگاهان خصوصی برای کارهای مالی و چک های برگشتی به این شرکت ها مراجعه می کردند. نحوه فعالیت این کارآگاهان هم به این صورت بوده که برای چک های بلامحل این افراد با استفاده از ارتباطات خود رد صادرکنندگان چک را می گرفتند و محل آنها را شناسایی می کردند.

به گزارش برترین ها این شرکت ها مجوز قانونی برای فعالیت ندارند، بنابراین فقط محل اختفای صادرکنندگان چک را شناسایی و به شاکیان معرفی می کنندو حق هیچ گونه دستگیری ندارند. از یکی، دو سال پیش تا به امروز اما نوع مراجعان این شرکت ها تغییرات زیادی را به خود دیده و درخواست های شاکیان جدیدتر شده است. 

این کارآگاه خصوصی می گوید در حال حاضر بیشترین مراجعاتشان را کسانی تشکیل می دهند که به همسرانشان شک دارند و می خواهند ببینند که آیا خیانت می کنند یا نه. از روش های شناسایی همسران خیانتکار می پرسیم که این کارآگاه با لبخنید از جواب سوال ما عبور می کند و می گوید اگر روش ها را بگوییم، لو می رود و دیگر اثر نخواهد داشت! او می گوید فقط در همین حد بدانید که از روش های سنتی شناسایی همسران خیانتکار استفاده نمی کنیم و روش های کاملا مدرن و به روز است.

همین حرف شاید این شائبه را به وجود بیاورد که این کارآگاهان از روش هایی مانند دوربین مخفی، شنود و... استفاده می کنند، امری که او به شدت رد می کند و می گوید اتفاقا بسیاری از مراجعان ما چنین درخواست هایی دارند اما آها به هیچ عنوان از چنین روش های غیرقانونی استفاده نمی کنند و وارد حریم شخصی افراد نمی شوند.قیمت یک کارآگاه خصوصی چند؟!

می رسیم به مهم ترین قسمت که همان بحث قیمت هاست. این کارآگاهان برای پرونده های معمولی مانند تحقیق برای ازدواج و یا خیانت 200 هزار تومان دریافت می کنند، پیش پرداخت هم 50 هزار تومان است. کار را هم در مدت زمانی حدود 10 روز تا نهایتا دو هفته انجام می دهند و نتیجه را به شما اعلام می کنند او می گوید ما فقط نتیجه تحقیقات را اعلام می کنیم و به جریانات بعد از آن کاری نداریم. 

برای پرونده های مالی هم قیمت مشخصی وجود ندارد و دستمزدها بر حسب میزان پرونده های مالی یا چک ها مشخص می شود.

در آخر کار شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید که این کارآگاهان آیا دوره های به خصوصی را گذرانده اند و یا خودشان بازنشسته آگاهی هستند؟! پاسخ شما منفی است، این کارآگاه می گوید هیچ گونه دوره خاصی را ندیده اند و قبل از ان هم در آگاهی و نیروی انتظامی فعالیت نمی کردند. علاقه، تنها نکته ای بوده که آنها را به این کار کشانده و البته تاکید می کند اگر نیروی انتظامی برای آنها دوره هایی را برگزار کند به شدت از آن استقبال می کنند.سرنوشت شرکت های تامین امنیت

شرکت های خدمات کارآگاهی خصوصی در ابتدا به شکل شرکت های خدمات امنیتی و نگهبانی از اوایل دهه 80 تشکیل شدند. در آن زمان مجلس موافقت کرد تا شرکت هایی که از پرسنل آموزش دیده و توانمند برخوردار هستند برای کمک به نیروهای انتظامی و با نظارت این نیرو در اماکن دولتی و خصوصی که تمایل به جذب نگهبان و امنیت بیشتر دارند، فعالیت نمایند.

در این خصوص منصور کربلایی فر، نایب رئیس شرکت ایمن آسای جهان که یکی از شرکت های تامین کننده نیروهای امنیتی و خدماتی در اماکن عمومی و خصوصی است به هفت صبح گفت: پس از تصویب قانون فعالیت شرکت های خدماتی تامین امنیت در سال های 80 و 81 این شرکت ها پا به عرصه گذاشتند و مقرر شد تا آنها مجوز فعالیت خود را از نیروی انتظامی دریافت نمایند. 

وی گفت: در آن زمان یکی از شرایط اصلی برای صدور مجوز ضمن داشتن صلاحیت نیروهای متخصصی که در مراکز و موسسات مخصوص در همین زمینه آموش دیده بودند، الزام حضور افسر بازنشسته نیروی انتظامی در راس هرم مدیریتی شرکت بود و این در حقیقت نقطه قوت این شرکت ها بود. وی درخصوص اهم فعالیت های اینگونه شرکت ها گفت: باتوجه به نوع شکل گیری این موسسات بیشتر فعالیت آنها به تامین نیروی انسانی متخصص در زمینه حفاظت از ماکن و اشخاص محدود می شد اما پیشگیری از سرقت اموال و نصب تجهیزات ضدسرقت از دیگر فعالیت هایی بود که این شرکت ها انجام می دادند.

این افسر بازنشسته نیروی انتظامی گفت: البته برای استخدام کارآگاه خصوصی و پیگیری مسائلی مربوط به این حوزه درصورتی که تداخلی با کار پلس نداشته باشد محدودیت قانونی اعمال نشده است اما چون لوازم و اسلحه مورد استفاده این شرکت ها بسیار محدود است معمولا مدیریت شرکت ها از انجام اینگونه ماموریت ها پرهیز می کنند.

لازم به ذکر است با شروع به فعالیت اینگونه شرکت ها برخی از افراد با آگاهی از محدودیت هایی که آنها داشتند به صورت غیرقانونی اقدام به تبلیغات و جذب مشتری در زمینه های مختلف ازجمله پیگیری پرونده های ازدواج و یا مسایل مربوط به چک یا حتی ایجاد  شرایط هیجان انگیز خاص برای دادن هدیه ویژه نمودند که در آن زمان رئیس پلیس وقت آگاهی نسبت به کارگیری این افراد هشدار داد و گفته بود که براساس قوانین قضایی کشور امکان ورود این افراد به پرونده ها میسر نیست و حق پیگیری ندارند البته وی از تشکیل پلیس افتخاری که متشکل از نیروهای مردمی آموزش دیده اند در سطح محلات خبر داده و گفته بود این افراد برای یاری رساندن پلیس در ما موریت ها به کار گرفته خواهند شد و مردم نیز می توانند از آنها استفاده نمایند.

این سخن رئیس پلیس وقت آگاهی در آن زمان هیچ وقت شکل اجرایی به خود نگرفت و همچنان شرکت های غیرقانونی که نقش کارآگاه های خصوصی را بازی می کردند در کنار شرکت های قانونی و دارای مجوز تامین امنیت به کار خود ادامه دادند. اما گویا حجم انبوه جرایمی همچون کلاهبرداری و جعل، سردار سیدحسن بتولی رئیس پلیس آگاهی را بر آن داشته تا از به کارگیری کارآگاهان خصوصی در زمینه پیگیری پرونده های جعل و کلاهبرداری و سوءاستفاده های مالی استقبال کند به همین منظور وی تاکید کرده باتوجه به موفقیت پلیس در مبارزه با کلاهبرداری و جعل، جامعه به سمت شیوه های نوین جعل و کلاهبرداری پیش می رود که در این برهه استفاده از ابزارهای نوین می تواند در کاهش آن موثر واقع گردد که همین موضوع استفاده از کارآگاه های خصوصی را دوچندان می کند.دستمزد کارآگاهان خصوصی خارجی چقدر است؟!

حالا که بحث شکل گرفتن کارآگاه های خصوصی در کشور داغ شده به دنبال آن مسئله درآمد آنها مطرح می شود. قرار است شاغلان این حرفه چقدر دستمزد بگیرند؟ کسانی که وارد این حوزه میشوند باید متوسط درآمد خود را چقدر تخمین بزنند؟ بنابراین خالی از لطف نیست برآوردی داشته باشیم از اینکه کارآگاه ها در کشورهای دیگر چقدر درآمد دارند. به گزارش برترین ها در آمارهایی که ماه مه 2010 منتشر شده متوسط درآمد سالانه کارآگاه های آمریکایی 70 هزار دلار ذکر شده است البته این رقم در ایالت های مختلف فرق می کند. 

جایی مثل واشنگتن و شیکاگو اوضاع برای این قشر بهتر است و بین 90 تا 110 هزار لار در سال درآمد دارند. جاهای دیگری هم هست که متوسط درآمد سالانه آنها به زحمت به 40-50 هزار دلار می رسد. در تحقیقات رسمی دستمزد متوسط روزانه هم بین سه تا چهار هزار دلار تخمین زده شده است. در سال های اخیر درآمد کارآگاه ها بیشتر هم شده، طبق آمارهای سال 2004، 50 درصد آنها بین 40 تا 70 هزار دلار دستمزد داشتند و 10 درصد آنها کمتر از 30 هزار دلار در سال پول می گرفتند.


باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir


===========================================================================

حال به بررسی چند آگهی در زمینه تبلیغ شرکت ها و مراکزی که در زمینه کارگاه خصوصی عالیت دارند می پردازیم:د‌رباره اولین و تنها شركت كارآگاهی خصوصی ایران

تحقیقات ازد‌واج


مثل یك پارچه آقا رفتیم و جلوی آقای «فراهانی» كارشناس موسسه «مركز اطلاعات ایران» نشستیم تا د‌رباره فعالیت‌های شركت‌شان برایمان تعریف كند‌. او ترجیح د‌اد‌ حرف‌هایش را با د‌لایل پید‌ایش كارآگاهان خصوصی شروع كند:


«د‌ر جامعه ما فرهنگ استفاد‌ه از نیروهای خصوصی برای رفع پروند‌ه‌های قضایی وجود‌ ند‌ارد‌. مثلا خانمی را د‌ر نظر بگیرید‌ كه به شوهرش شك د‌ارد‌. شكش هم كاملاً بی‌مورد‌ است ولی زند‌گی را به خود‌ و همسرش تلخ می‌كند‌. یا مثلا وقتی كسی به خواستگاری د‌ختری می‌رود‌، خاله‌ای، عمویی، كسی را می‌فرستند‌ تا راجع به خواستگار تحقیق كند‌. نهایتاً نتیجه این ماجراها چه است؟ تجربه ثابت كرد‌ه معمولاً این تحقیق‌ها نه‌تنها به پاسخ د‌رستی نرسید‌ه بلكه گاهی موجب مشكلاتی هم شد‌ه است.»


به گفته فراهانی، شركت آن ها افراد‌ی د‌وره د‌ید‌ه كه د‌ر كسب اطلاعات خبره هستند‌ را د‌ر خد‌مت د‌ارد‌ كه راجع به سوژه‌هایی از این د‌ست اطلاعات لازم را جمع‌آوری كرد‌ه و د‌ر اختیار متقاضیان می‌گذارند‌: «به نظر شما این خد‌مات شركت ما د‌ر سطح جامعه مفید‌ و تاثیرگذار نیست؟»


گله او متوجه نمایند‌گان مجلس هم هست، چراكه با وجود‌ رایزنی‌های بسیار هنوز قانون فعالیت رسمی كارآگاهان خصوصی تصویب نشد‌ه است. د‌قت كنید‌ كه گرچه فعالیت چنین شركت‌هایی قانونی نیست اما از آن طرف قانون‌شكنی هم نمی‌كنند‌، د‌رست مثل همان بنگاه‌های ازد‌واج.


حالا فكر می‌كنید‌ متقاضیان چنین خد‌ماتی چه كسانی هستند‌؟


فراهانی توضیح می‌د‌هد‌: «د‌ر مورد‌ تحقیقات ازد‌واج، قشر تحصیلكرد‌ه كه ارزش كار ما را می‌د‌انند‌، استقبال خوبی كرد‌ه‌اند‌. ما تحقیقاتمان را د‌ر قالب گزارش، فیلم و عكس یا حتی صد‌ا ارائه می‌كنیم تا سند‌یت كامل د‌اشته باشد‌ و بد‌ون شك صحبت كنیم.»


راستی تا یاد‌مان نرفته، این را هم اضافه كنیم كه شاغلان نهاد‌هایی مثل پلیس محله، پاركبان‌ها و حتی خیلی از رانند‌گان اتومبیل‌های نیروی انتظامی را غیرنظامی‌ها تشكیل می‌د‌هند‌ و د‌ر حقیقت پلیس بخشی از وظیفه خود‌ را به بخش خصوصی واگذار كرد‌ه. پس چرا د‌ر امور جنایی یا د‌عاوی گوناگون د‌یگر از آنها كمك نگیرد‌؟


نرخ هزینه جمع‌آوری اطلاعات ازد‌واج توسط كارآگاهان این شركت، با تخفیف ویژه 250 هزار تومان است.

باد‌یگارد‌ هم د‌اریم


«ما نمی‌خواهیم كار بد‌ون مجوز انجام بد‌هیم، د‌ر امور نهاد‌های د‌یگر د‌خالت كنیم یا كار موازی انجام شود‌. اما فرض كنید‌ جان شما د‌ر خطر باشد‌؛ وقتی بروید‌ كلانتری، به شما می‌گویند‌: برو، وقتی مشكلی پیش آمد‌ بیا تا برایت پروند‌ه تشكیل بد‌هیم و بفرستیم د‌اد‌سرا!»


راست می‌گوید‌ها، وقتی بزنند‌ آد‌م را بكشند‌ یا شل و پل كنند‌، د‌یگر شكایت چه فاید‌ه د‌ارد‌؟ فراهانی اد‌امه می‌د‌هد‌: «شما به هرد‌لیل احتیاج به محافظ د‌اشته باشید‌، از كجا می‌خواهید‌ یك نیروی تعلیم‌د‌ید‌ه و مطمئن پید‌ا كنید‌؟ اینها نیاز جامعه ماست اما متاسفانه تا به حال ند‌اشته‌ایم.»


از اینجا به بعد، این كارشناس شركت كارآگاهی د‌ارد‌ د‌رباره یكی د‌یگر از خد‌مات‌شان صحبت می‌كند‌ كه خیلی جالب توجه‌تر و بامزه‌تر است؛


آن كوه‌های گوشت ، د‌ر حقیقت نیروهای د‌وره‌د‌ید‌ه این شركت برای محافظت از افراد‌ یا اشیای مورد‌ خطر واقع شد‌ه هستند‌. باد‌یگارد‌هایی با كت و شلوار تیره (عین توی فیلم‌ها) كه گرچه د‌ر نظر اول رفتارشان تصنعی به نظر می‌رسد‌ اما وقتی بیشتر د‌ل به د‌ل‌شان بد‌هی، می‌بینی كه خب چیزی از محافظان شخصی سیاستمد‌اران كم ند‌ارند‌.


قضیه جد‌ی‌تر می‌شود‌ فراهانی می‌گوید‌: «ما كارمان را با ترس و لرز شروع كرد‌یم؛ ترس از اینكه آیا جامعه فعلی ایران توانایی هضم كار ما را د‌ارد‌؟


حد‌ود‌ 6 سال به صورت گزید‌ه كار كرد‌یم تا امسال كه تصمیم گرفتیم تبلیغات عمومی انجام بد‌هیم و بیاییم به سطح جامعه. خوشبختانه استقبال خوبی از كارمان شد‌ و الان از یاغچی‌آباد‌ گرفته تا نیاوران پروند‌ه د‌اریم. مورد‌ی نبود‌ه كه وقتی كارش تمام شد‌ه باشد‌، د‌عایمان نكند‌. این پشت‌گرمی ماست.»


از ماه گذشته كه قانون انتشار آزاد‌ اطلاعات به تصویب رسید‌ه، امید‌واری برای جد‌ی‌تر شد‌ن كار كارآگاهان خصوصی بیشتر شد‌ه. هر چند‌ تا جا افتاد‌ن این قانون و همینطور فرهنگ استفاد‌ه از آن ها راه د‌ور و د‌رازی د‌ر پیش د‌اریم. ضمناً به زود‌ی آرم‌های خاصی كه برای كارآگاهان خصوصی طراحی شد‌ه، به آن ها د‌اد‌ه می‌شود‌ تا كارشان را شروع كنند‌؛ این كارآگاهان توسط نیروی انتظامی د‌وره د‌ید‌ه‌اند‌ و غالباً از نیروهای بازنشسته خود‌شان هستند‌.


آرم‌های مورد‌ نظر هم چیزی مثل آرم‌های اد‌اره FBI آمریكاست كه كارآگاهان ایرانی با د‌اشتن آن ها د‌ر جیب، احساس اعتماد‌ به نفس بیشتری پید‌ا خواهند‌ كرد‌! اما د‌رباره باد‌یگارد‌ها؛ به نظر می‌رسد‌ استفاد‌ه از محافظ شخصی، امری تجملاتی و تشریفاتی، خاص آد‌م‌های مرفه و انگشت‌نمای جامعه باشد‌.


اما فراهانی می‌گوید: «د‌ر بحث اسكورت، سه  اصل امنیتی د‌اریم؛ د‌ر مورد‌ اول، اشخاصی مثل رئیس جمهور یا افراد‌ رد‌ه بالای مملكت مورد‌ نظرند‌ كه هد‌ف سوءقصد‌كنند‌ه، كشتن اوست. د‌ر مورد‌ د‌وم، افراد‌ مرفه و پولد‌ار هد‌ف قرار می‌گیرند‌ كه معمولاً ربود‌ه شد‌ه و برای آزاد‌ی‌شان د‌رخواست پول می‌شود‌. اما د‌ر مورد‌ سوم، مثلا شما مهمان خارجی د‌ارید‌ و نگرانید‌ مباد‌ا د‌ر خیابان مورد‌ حمله قرار بگیرد‌.


شما برای حفاظت‌ اشخاص نمی‌د‌انید‌ به چه نهاد‌ی باید‌ مراجعه كنید‌؛ نه سپاه، نه نیروی انتظامی و نه هیچ جای د‌یگر به شما نیرویی نمی‌د‌هند‌. شركت ما اشخاص سیاسی یا د‌ولتی را اسكورت نمی‌كند‌، ما به عموم مرد‌م خد‌مات می‌د‌هیم.»


هد‌یه ویژه


یكی از بخش‌های جالب توجه كار شركت كارآگاهان خصوصی، قسمت «هد‌یه ویژه» است. فراهانی د‌رباره آن توضیح می‌د‌هد‌: «د‌ر اروپا و آمریكا این بحث جا افتاد‌ه اما د‌ر آسیا و خصوصاً د‌ر كشور ما، این كار خیلی نویی است.


هد‌یه ویژه د‌ر حقیقت غافلگیری سوژه و فراهم كرد‌ن یك موقعیت خاص برای اوست. چیزی كه متاسفانه برای اجرایش د‌ر ایران مشكلات زیاد‌ی پیش پای ما قرار می‌گیرد‌.


مثلاً د‌وربین مخفی‌های خارجی را ببینید‌، بلاهایی به سر شهروند‌انشان می‌آورند‌كه اگر اینجا یك د‌همش را انجام بد‌هی، طرف د‌اغ می‌كند‌. سطح جامعه ما چنین شوخی‌هایی را نمی‌پذیرد‌ اما اگر خصوصی باشد‌، قضیه فرق می‌كند‌.»


فراهانی می‌گوید‌ علاوه بر موارد‌ بالا، به د‌لیل كمبود‌ نفرات، بخش هد‌یه ویژه فعلا مسكوت نگه د‌اشته شد‌ه و فعالیت چند‌انی ند‌ارد‌.


اما كلیت قضیه چنین چیزی است: «مثلاً شما می‌خواهید‌ به كسی كاد‌و بد‌هید‌، ما اطلاعات او را از شما می‌گیریم و با توجه به آن سناریویی می‌نویسیم. به عنوان مثال یكی از موارد‌ی كه اجرا كرد‌یم و از آن خیلی هم استقبال شد‌، این بود‌ كه د‌ر عرض سه ساعت د‌ه تا خانم از آن آقا خواستگاری می‌كرد‌ند‌. این یك سناریوی ساد‌ه بود‌ و متاسفانه ما نمی‌توانیم موارد‌ی مثل سناریو رده A را اینجا اجرا كنیم.


چون كار از فضای چند‌متر یا چند‌ نفر فراتر می‌رود‌ و از وسایل بسیار پیشرفته و امكانات خاص استفاد‌ه می‌كنیم.»


فراهانی می‌گوید‌ بعضی‌ها د‌رباره خود‌ كاد‌و سوال می‌كنند‌:


«د‌ر انتهای كار، فیلمی كه در جریان ماجرا از طرف تهیه می‌شود‌ را به عنوان كاد‌و تقد‌یم می‌كنیم. د‌یگر تا آخر عمرش با د‌ید‌ن آن فیلم، حالش عوض می‌شود‌!»


به گفته او قشر جوان است كه از چنین نوآوری‌هایی استقبال می‌كند‌ و نسل قد‌یم به د‌لیل تفاوت‌های فرهنگی، چند‌ان از این بازی‌ها خوش‌شان نمی‌آید‌.


خلاصه ماجرا


شركت «كاشف‌فرازان اطلاعات ایرانیان» كه با نام اختصاری «مركز اطلاعات ایرانیان» فعالیت می‌كند‌، اولین و تا جایی كه ما خبر د‌اریم تنها شركت كارآگاهی خصوصی ایران است.


این شركت از چند‌ سال پیش كار خود‌ را شروع كرد‌ه اما د‌ر چهار سال گذشته فقط پروند‌ه‌های ارجاع شد‌ه به وكلای پایه یك د‌اد‌گستری را قبول می‌كرد‌ه است. تا اینكه از ابتد‌ای امسال سیاست مسئولان این شركت تغییر كرد‌ه و تصمیم گرفتند‌ خد‌مات كارآگاهی خود‌ را به عموم جامعه تعمیم بد‌هند‌.


تحقیقات ازد‌واج، تحقیقات كاری و اسكورت، از جمله مهم‌ترین خد‌ماتی است كه این شركت به مشتریان خود‌ ارائه می‌كند‌؛


مثلاً شما د‌ر هنگام شروع معامله با شركتی ناشناس، می‌توانید‌ از این كارآگاهان كمك بگیرید‌ و ببینید‌ آیا طرف معامله‌تان صلاحیت لازم را د‌ارد‌ یا نه.


اما جالب‌ترین بخش كار، تحقیقات ازد‌واج و اسكورت است كه د‌رباره آن ها با «فراهانی» كارشناس شركت مفصلاً صحبت كرد‌یم.


تماشای باد‌یگارد‌های گرد‌ن‌كلفت این شركت كارآگاهی، تجربه جالبی بود‌ كه متاسفانه نتوانستیم شما را د‌ر آن شریك كنیم.


د‌ر حین گفت‌وگو هم بارها ضبط صوت خاموش شد‌ تا فراهانی راحت‌تر صحبت كند‌.


حالا اگر خیلی د‌وست د‌ارید‌ از خد‌مات كارآگاهان خصوصی استفاد‌ه كنید‌، كنجكاو د‌ید‌ن باد‌یگارد‌ها هستید‌ یا می‌خواهید‌ فرم د‌رخواست همكاری (استخد‌ام) شركت را پر كنید‌، فرصت را از د‌ست ند‌هید‌!


=====================================================================


مرکز خدمات کارآگاه خصوصی ، خدمات کارآگاهی ، مشاوره ، تعقیب ، تحقیق ، تجسس را به صورت کاملاً نامحسوس و با کیفیت عالی در سراسر ایران توسط کارآگاهان مجرب و متخصص انجام می دهد.

جهت استفاده از خدمات ما ، تماس بگیرید


شماره تماس: 6210 151 0936

ایمیل: karagah.khosoosi@gmail.com


============================================

کارآگاه خصوصی، کارآگاه خصوصی اتحاد


کارآگاه خصوصی اتحاد مفتخریم تا به هموطنان عزیز اعلام داریم که گروه کارآگاهی اتحاد بعنوان اولین و معتبرترین و قویترین تیم تجسسی و تحقیقی بصورت کاملا حرفه ای در خدمت شما هم وطنان عزیز باشیم . تحقیقات قبل از ازدواج، تحقیقات خانوادگی، پیگیری احکام جلب، گمشدهو پرونده های جنائی و غیره ... در کل کشور و خارج از کشور با مناسبترین دستمزد و در اسرع وقت بصورت کاملا محرمانه


تلفن : 09356381168


نظرات 

 
+3 کاراگاه خصوصی در مشهدحمیدرضا چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۶:۰۹
سلام
میخواستم بدونم کسی تو مشهد کاراگاه خصوصی سراغ نداره، برای تحقیق در زمینه ازدواج. ممنون میشم اگه کسی سراغ داره شمارش رو بده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیامیر حسین دوشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۴:۰۶
دنبال یک کاراگاه خصوصی خوب و مورد اعتماد در تهران هستم . لطفا کمکم کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 انجام امورات کارگاه خصوصی درسته آنبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۵:۵۸
باسلام بنده افسر ناجا هستم در زمینه کارگاه خصوصی فعال دارم دوستان هرکس مشکل داره تماس بگیرید
09192194071
09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 درخواست کاراگاهمژگان دوشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۵:۰۳
دنبال یک کاراگاه خصوصی خوب و مورد اعتماد و زرنگ در ملارد هستم لطفا کمکم کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 درخواست کارگاهبهمن سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۳:۳۵
با سلام اگر کارگاهی در کرج می شناسید با این تلفن تماس بگیرید09163994557
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کارگاه خصوصیreza پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۲۱:۱۶
سلام من ملارد شهریار و اندیشه سراسیاب و کرج
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 جواب مژگانreza پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۲۱:۱۸
سلام من ملارد شهریار و اندیشه سراسیاب و کرج
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیmahraveh چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۴:۱۸
سلام، پس آدرس یا تلفن شرکت چی شد؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیرویا يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۶:۵۰
سلام دنبال یک کاراگاه خصوصی خوب و حرفه ای و مورد اعتماد برای یک فرد شرور و قمه کش هستم در تهران هستم
میتونید تو این زمینه کمک کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 پاسخ: پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیسروش سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۱:۴۴
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 کارآگاهعلیرضا پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۲:۰۷
سلام دنبال یه کارگاه واسه مسائل ازدواج در کرمان هستم. لطفا کمک کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 کارآگاهعلیرضا پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۲:۰۷
سلام دنبال یه کارگاه واسه مسائل ازدواج در کرمان هستم. لطفا کمک کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 پاسخ: کارآگاه09194231340 سه شنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۷:۱۷
09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 09359135122M Azadi پنجشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۱۴
نقل قول از علیرضا:
سلام دنبال یه کارگاه واسه مسائل ازدواج در کرمان هستم. لطفا کمک کنید.


کاراگاه M هستم در کرمان 09359135122
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 کارگاه خصوصیYahyazadeh پنجشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۳۰
من نیاز به یک کارگاه خصوصی دارم
ryahyazadehl@ya hoo.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 آماده خدمات مشاوره تحقیقمهدی طاهری چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۰۱
در سال 1380 مهندسی مکانیک بعد عضو نیروی زمینی ارتش به مدت پنج سال و خدمت زیر پرچم به صورت قراردادی گردان ارکان رکن دوم لشگر 92 زرهی بودم پس از آن جذب نیروی حلال احمر و آموزش کامل در زمینه امداد و نجات و سی پی آر شدم . رشته حقوق را در زمانی تحصیل کردم که مشغول به کار در داروخانه شبانه روزی و تسلط کامل بر کلیه داروهای ترالی . خاص .اورژانسی .عمومی.تخصصی دارم کلیه کتب کانت هگل نیچه و اهداف فلاسفه دنیا را در هر زمانی مطالعه میکنم در حال حاضر خیلی مشتاق به فعالیتی مفید در زمینه تحقیق و تفحص میباشم با تشکر ....مهدی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 پاسخ: آماده خدمات مشاوره تحقیقمهدی طاهری چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۰۳
09197255687-09363147212-............inast:::bamdad3301.......
تلگرامم آقای خاص
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 کارآگاه خصوصیسروش شنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۷:۵۹
هر جای ایران عزیز باشید با یک تلفن همراه شما هستیم
09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 عدم پاسخگوییبهاره شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۳۵
سلام با شماره ای که گذاشتید تماس گرفتم . کسی پاسخگو نیست
!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 جوابسروش شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۵۸
سلام 09194231340 همیشه در خدمت شماست./.
موسسه کارآگاهی سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 كاراگاه خصوصيشادشاد شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۱:۴۹
سلام دنبال يه نفر جهت تحقيق درباره يه اقا و ارتباطش با يك خانوم هستم در تهران
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 پاسخ: كاراگاه خصوصيسروش يكشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۵۰
من سروشم 09194231340 کارآگاه خصوصی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 پاسخ: كاراگاه خصوصيسروش دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۹:۵۷
با سلام خواهر گرامی همراه 09194231340 همیشه 24 ساعته در خدمت شماست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 تحقیق درمورد همسرامید يكشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۲۵
سلام نیاز به استخدام کارآگاه دراهواز جهت تحقیق درمورد همسرم دارم لطفا همکاری کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیسروش سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۷:۵۷
من سروشم 09194231340 کارآگاه خصوصی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 كارآگاهسارا دشتي زاده يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۱۲
با سلام و خسته نباشيد و تشكر از مطالب مفيدتان درباره شركت كاشف قرارات اطلاعات ايرانيان از شما درخواست شماره تماس از آن شركت را دارم.با تشكر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 پاسخ: كارآگاهسروش يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۴:۱۲
سلام
با تشکر از شما خواهر گرامی ؛ شماره 09194231340 راهنما و جوابگوی سوالات شما میباشد./. سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 جوابسروش شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۰۰
09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 کارآگاه خصوصی سروشسروش يكشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۴:۱۹
کارآگاه خصوصی سروش
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش همواره در سراسر کشور و در تمام ایام سال در خدمت شما هم میهنان گرامی می باشد./.
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیugd جمعه ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۱۳
سلام دنبال یک کاراگاه خصوصی خوب و حرفه ای و مورد اعتماد برای پیگری حکم جلب در تهران هستم .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 پاسخ: پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیسروش جمعه ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۵:۴۶
کارآگاه خصوصی سروش
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش همواره در سراسر کشور و در تمام ایام سال در خدمت شما هم میهنان گرامی می باشد./.
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیسروش دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۰۰
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش تنها موسسه فعال در کشور می باشد که 24 ساعته جوابگوی شما عزیزان می باشد./. 09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 کاراگاه خصوصیهوتن دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۸:۱۰
کاراگاه خصوصی جهت کشف و اعلام متخلف در خدمتم....ایمیل بزنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-12 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیهوتن دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۸:۱۲
aminihootan@yah oo.com
کاراگاه خصوصی جهت تحقیق درباره موضوع و آماده کردن مدارک جهت شما.....
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 کارآگاه خصوصیسروش سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۴:۰۲
با سلام خدمت دوستان و عزیزان هموطن؛ موسسه کاراگاهی سروش اولین و تنها موسسه فعال درین ضمینه می باشد لذا مواظب کلاهبرداران اینترنتی باشید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 کارآگاه خصوصی سروشسروش سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۴:۰۵
با سلام خدمت دوستان و عزیزان هموطن؛ موسسه کاراگاهی سروش اولین و تنها موسسه فعال درین ضمینه می باشد لذا مواظب کلاهبرداران اینترنتی باشید
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-8 پاسخ: کارآگاه خصوصی سروشبتوچه چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۳:۲۵
تو چجور کارآگاهی هستی که سواد نوشتن نداری....
ضمینه نه،زمینه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 دنبال یک کارآگاه خصوصی هستم در کرمانشاهزتاجونز جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۵۹
دنبال یک کارآگاه خصوصی هستم در کرمانشاه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 سلامسروش شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۱:۰۲
09194231340 بصورت 24 ساعته در خدمت شماست./. سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیحمید چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۱:۵۶
سلام چک برگشتی دارم از شخصی که متواری شده تا تونستم خودم و چندنفر از دوستان دنبال نشونیاش گشتیم اما پیدا نمیشه حدود یک ماه که تو محل و منطقه ای که زندگی میکرده دیده نشده،میتونین پیداش کنین؟اونم با ضمانت
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-18 كلاهبردار بزركحافظى سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۶:۱۰
اقاى سروش كلاهبردارى بيش نيست امروز پرونده ايشان را در بليس فتا بى گيرى ميكنم گول اين مرتيكه خلاف را نخوريد لطفا از ايشان شكايتى داريد به ادرس من ايميل فرماييد حافظى
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-17 كلاه بردارىحافظى تهرانى سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۶:۱۵
اقاى سروش يا مجيد نورى كلاهبردار است چنانچه كسى شكايتى دارد به ادرس من ايميل نمايد تا پرونده تكميل شود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 سروشسرلك چهارشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۵۷
سلام چرا كلاه بردار است به من گفته 3 ميليون به حسابش واريز كنم من مي ترسم ...مي شه توضيح بيشتري بديد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+12 جوابیه خانم حافظیسروش سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۱۳
با سلام خدمت همه هموطنان عزیز
همچنانکه قبلا هم گفته شده ما کارهای تحقیقاتی انجام میدهیم ولی متاسفانه کسانی پیدا میشوند که در قالب تحقیقات خانوادگی تماس میگیرند و اسم و آدرس شخصی را میدهند تا ما تحقیقات مان را انجام دهیم ولی بعضا مشخص میگردد که هدف این افراد جمع آوری اطلاعات خصوصی و شخصی این افراد هست برای اخاذی و تحت فشار قرار دادن قربانی که با عنایت به تجاربی که کسب کرده ایم نقشه این افراد نقش بر آب میگردد و نه تنها کاری انجام نمیدهیم بلکه طرف مقابل را ازین نقشه شوم آگاه میسازیم./.
امیدوارم خانم حافظی جوابشون را گرفته باشند./.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 کاراگاه خصوصیبهاری يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۰:۰۸
سلام.شما در خصوص پرونده سرقت هم فعالیت دارید؟ مشکل ما در خصوص سرقت اموال در حدود یک میلیارد از منزل طی دو فقره سرقت هستش. ممنون میشم جواب بدید.در البته استان کرمانشاه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 پاسخ: کاراگاه خصوصیسروش يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۱:۳۸
سلام
دوست عزیز فکر کنم امروز با شما تلفنی صحبت کردیم و توضیحات کامل را دادیم خدمتتون.
تحقیقات خانوادگی ؛سرقت ؛ کلاهبرداری ؛ احکام جلب ؛قتل و غیره در تخصص ماست./. سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 سرقتمهدي يكشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۷:۱۳
سلام در مورد يك سرقت به دنبال يك كاراگاه خصوصي در تهران هستم،كارمزد خوب پرداخت ميكنم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-14 پاسخ: سرقتامید چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۸:۵۱
سلام به هیچ عنوان به این تبلیغات اعتماد نکنید هیچ کارآگاهی به جز کارآگاهان اداره آگاهی نمیتوانند به شما کمک کنند اینا فقط کلانقل قول :
امید
ه بردارند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+10 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیپوریا يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۶:۴۸
بله کلاه بردار زیاده اما واقعی هم پیدا میشه!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیپوریا يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۶:۵۱
برید مشهد اونجا هست.. شایعات میگه یک نفر کاربلد توی مشهد هست ولی نمیدونم کیه و شمارشم ندارم.. باید خودتون برید مشهد یا کارتش رو داشته باشید... تازه اگر ببینتون یا قبول کنه...شایدم واقعا شایعست!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 پاسخ: پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیعلیرضا دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۶:۴۸
نقل قول از پوریا:
برید مشهد اونجا هست.. شایعات میگه یک نفر کاربلد توی مشهد هست ولی نمیدونم کیه و شمارشم ندارم.. باید خودتون برید مشهد یا کارتش رو داشته باشید... تازه اگر ببینتون یا قبول کنه...شایدم واقعا شایعست!!


داداش اسمی ؟ رسمی؟ این چه راهنمایی بود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 شکاکیت بیمارگونه شوهرم به مندوریس سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۵۶
درود به شما می شه خواهش کنم ایا شما می توانید با راه کاری شکاکیت شوهرم نسبت به من را اصلاح کنید من به کمک شما نیازدارم شوهرمن اززمان ازدواجم تاکنون که 25سال می گذرد به من شک دارد تاجایی که دوست پسرم جرعت ندارد به خانه ما بیاید خودش می گوید الان توجامعه زنها امارخیانتشون بالاست و اکثردوستهاش زنهایشان بعد از دودهه به شوهرانشان خیانت کرده اند و به قول خودش به هیچ زنی اعتماد نداره و من هرچی میگم برویم پیش مشاور من چیزی کم ندارم دوست دو تا پسرهایم هم که بامن رابطه ای ندارند این همه شک که حتی پیش فالگیربرود یا نرم افزارردیاب نصب کند تا تمام اس ام اس هاو صحبت های من را شناسایی کند شاید باور نکنید ولی حتی توسط پسرهایم من را مورد ارزیابی قرارمی دهد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 salam doste azizmaryam شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۱:۳۱
از انجایی که افراد شکاک همیشه خودشان مورد دارند به شما پیشنهاد میدهم که از همسرتان در حضور فرزندان بخواهید همزمان روی هر دو گوشی شما و ایشان برنامه ردیابگوشی (بسیار ساده است و بچه ها بلدند) و یا برنامه هایی هست که گوشی را تبدیل به میکرروفن می کند و حتی وقتی خاموش است صدا را می اورد نصب کنید و اگر امتناع کردند پر واضح که خودشان ریگی در کفش دارند و این عکس العمل شکاک بودن نتیجه ان است.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 شکلکیت بیمارگونه شوهرم به مندوریس سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۵۹
دهد تا جایی که پسرهایم هم به من شک دارند و می گویند تو جامعه به هیچ زنی نمی شه اعتماد کرد حتی درخواست طلاق دادم ولی می گوید اهان می خواهی بری بایک پسرجون حال کنی ارزوشو به گورمی بری واقعا خسته شدم بدنیست اشاره کنم که یکی ازدوستانش زن میانسالی داره که 52سالشه و با برادرشوهر دخترش یا برادردامادش که یک پسر20ساله بود دوست شد و باردار و خودش مدام هربارکه می یاد خونه بالاخره یک موضوعی می گه که نشون می ده فلان زن دوستش به شوهرش خیانت کرده من واقعا نمی دونم چه کارکنم فقط احساس می کنم امنیت ندارم همش زنگ می زنه به صداو سیما یا مراکزارگانی می گه چرا خیانت زنان را به شوهران اعلام نمی کنید چرا از خیانت که داره تو کشور ایران غوغا می کنه حرفی نمی زنید چرا اگریک جا مردی به زنش خیانت کنه تو گوشو کرنا می کنید ولی ما اقایون و هیچ ارگانی هیچ نمی دونم ان جی اویی حمایت نمی کنه واقعا نمی دونم چرا این ادم چنین طرزفکری داره
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 شکاکیت بیمارگونه شوهرم به مندوریس سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۰:۰۲
داره الان که 54سالشه به من می گه اره دیروزامدم پسرهمسایه رو دیدم می گه این طبقه پایینی یک خانم خوش تبیپ میانسال زندگی می کنه اخه ما تازه اسباب کشی کردیم پسرک .....هنوزنمی دونه که تو شوهرداری برات تیکه گرفته و پاشو کرده تو یک کفش که ازاینجاتااخرسال بلند می شیم پسرهامم که حمایتش می کنند می ترسم کاردستم بده همش می گه شما زنها اگرشوهرتون بهتون خیانت کنه مهریتونو می کیرید بدش می رید بایکی دیگه ولی مامردها نمی تونیم باخیانت زنهامون کناربیاییم دوستم زنشو بااسید ازریخت انداخته یا هزارمثال وحشتناک دیکه می گه اره شما زنها شوهرو که واسه پولو ماشینو منبنع درامد می خواهید وقتی هم که شوهره پابه سن می گذاره یک کم موهاش می ریزه و شکم می یاره دلتون هوای دوست پسر جوون می کنه /
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ شکاکیت بیمارگونه شوهرکاراگاه خصوصی يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۸:۱۳
با سلام.
تجربه من میگه افرادی که بیش از حد به همسرشان مشکوکند و رفتارشان مانند همسر شماست به احتمال خیلی زیاد به مواد مخدر صنعتی شیشه اعتیاد دارند. مخد شیشه در سال اول باعث توهم مصرف کننده میشه. از سال دوم مصرف طرف به شدت به همسرش مشکوک میشه و همیشه گمان میکنه داره بهش خیانت میکنه. ممکنه وقتی میاد خونه اتاق ها و کمدها رو دنبال مرد غریبه بگرده و متاسفانه از سال سوم مصرف گمان میکنه افرادی برای کشتنش او را دنبال می کنند. انشالله مورد همسر شما مصرف شیشه نباشه. در مواردی هم مشکلات روانی باعث این موارد میشه که باید به روانشناس مراجعه کنید
karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 شکاکیت شوهرم بهمندوریس سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۰:۰۴
کنه این حرفهای مردیه که من باتمام داشته هاشو نداشته هاش ساختم و دوتا دانشجوی رشته مهندسی فیزیک تحویل جامعه دادم می گه شانس اوردند که فاطمه زهرا چند همسری را به زنها اشاعه نداد شما زنها قانون ندارید 20تا بیستا دوست پسرو شوهر عوض می کنید چند بارشناسناممو چک کرده می که نکنه رفته باشی صیغه پسردانشجویی شده باشی هان من خودم زنی را درکرج می شناسم که 4تا شوهر دائمی داره از 20ساله گرفته تا اولین شوهرش که همسن منه اخه همسبرمن وکیل دادگستری تهرانه و مدام پروندهای ازاین دست داره می گه خدارو شکرکه شما زنها قانون تعدد زوجات ندارید ندارید و این هستید اگرداشتید که تو شناسنامه هرزن ایرانی صدردصد دوتا شوهر ثبت می شد هم ازتوبره می خوریدید هم ازاخور می گه زنهای الان یک شوهر دارند 2تانامزد یک ده بیستام دوست پسر فقط منتظرند شوهربره سرکاریا مسافرت کاری خونه می شه خونه دوست پسر اونم بامال شوهر اول بدبخت پیش مشاور هم یک باررفتم خودم تنهایی بهم گفته مردها وقتی تو مرحله اندرو پوز یا همان یاسگی مردانه شده که اتفاقا امارش تو کشورمون حتی دربین جوانان زیاده و یکی ازدلایل امارطلاق می شه چون یکی ازعوارض یاسگی مردان پایین امدن میل جنسی من خواستم فقط به این موارد خصوصی زندگیم اشاره کنم و بگم واقها شما می تونید به من کمک کنید که من دربین دوستانم هم شوهرهایی مثل خودم بسیار می بینم ولی راهکاری نداریم فقط باید شاهد توهین ها وافتراها باشیم زندگیمون شده یک زندان خواهش می کنم جواب من را بدهید تشکر ازشما تلفن هایی که گذاشتید برای من مقدرو نیست ان هم بخاطر اینکه تما م مکالمات من توسط نرم افزاری که شوهر م اتفاقا ازاینترنت کرفته شنود می شه حتی اس ام اس هام و ممنون می شوم دراین تاپیک من راراهنمایی کنید [/
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 سلامسروش سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۳:۴۰
با سلامی دوباره
شما اگه میتونین با شماره دوستان نزدیک و مورد اعتمادتون یا از تلفن عمومی و کارتی تماس بگیرید یا با ایمیل شخصی خودتون پیام بگذارید چون احساس میکنم خیلی مهمه قضیه و تا کار به جاهای باریک نکشیده تماس بگیرید 09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیدوریس سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۰:۱۱
این هم بگم که یکی از دامادهای ما در بیمارستان پزشکی قانونی کار می کند که ازوضع زندگی من خبردارد بهم بارها گفته که حتما کمک بگیرم چون تو مملکت ما امار اسید پاشی و سوزاندنو شکنجه و قتل و بریدن بینی زن وهزار جور جنایت برای همین شکاک بودن مرد که مثلا مرده فکر می کرده که زنش بهش خیانت می کنه گفته نمی گشمت ولی کاریت می کنم که ارزو کنی روزی هزارباربمیری هم خودم دیدم هم دامادمون بهم به صورت هشدار گفته هفته پیش زن میانسالی را اوردند که بخدا قیافش مثل میمون می موند ولی شوهر فکر می کرده که بادوستش روهم ریخته ازقضا چون زنه تو سن بالا باردارشده بودو شوهره هم نابارور شکش به یقیین البته ازجانب فکر بیمارخودش که بله این بچه مال مرد دیگه همان دوستشه و می زنه با قند شکن ازیک طرف صورته زن نگون بختو خورد می کنه و بعد شکمشو ....که بچه ....دامادمون تو پزشکی قانونی گفت نمی دونم چه کارکنم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 توضیحاتسروش سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۳:۲۳
با سلام دوستان گلم
خدمت آن دسته از عزیزان که مرقوم فرمودند که این یه تبلیغ بی پایه است ؛ عرض می گردد که در طول چندین سال فعالیت همیشه بودند افرادی که فعالیتهای ما را کوچک شمرده یا اعتمادی نداشته اند ولی هیچکدام موجب نشده که از ادامه فعالیت خود باز بمانیم و همچنان در خدمت هم وطنان گرامی هستیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 وکیل خوبمرجان دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۷:۳۷
با سلام
دنبال یه وکیل خوب هستم برای طلاق در تهران، کسی میتونه معرفی کنه؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 وکیل خوبن س ح س دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۸:۵۷
من یه دفتر وکالت سراغ دارم که کار خانواده و طلاق رو به طور تخصصی انجام میده، چند نفر دور و برم با معرفی یکی از اشناها مراجعه کردن، کارشون خیلی سریع انجام شده، اسمش دفتر وکالت دادگران حامی هست تو یوسف آباد. اینم تلفنشه: 88549610
سایتشونم اینه: www.dadgaran.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 وکیل دادگستری در یوسف آبادلیلا يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۲:۵۱
من به دفتر وکالت دادگران حامی مراجعه کردم برای یه کار ملکی، واقعا عالی راهنمایی کردن و کاری رو که سایر وکلا نمیتونستن انجام بدن یهراه حل خوب و ساده براش پیدا کردن. به نظرم بهترین وکیل دادگستری در ایران هستند وکلای این دفتر.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 سایت وکیل ددگستریمریم دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۵:۵۵
اینم آدرس سایتشون هست جهت مراجعه به دفتر وکالت دادگران حامی: www.dadgaran.net
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 کارآگاه خصوص سروشسروش سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۷:۱۲
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 پاسخ: کارآگاه خصوص سروشعماد يكشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۷:۳۸
نقل قول از سروش:
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش
09194231340


سلام
یکی از آشنایان ما به دلیل پیدا شدن مواد مخدر شیشه در خودرو اش دستگیر و محکوم به حبس طولانی مدت شده، در حالی که این فرد از همه جا بی خبر دوست خلافکارش رو سوار کرده بود و مواد متعلق به اون شخص بوده. به دلیل ندانم کاری اطرافیان اشتباها فرد صاحب مواد در همان روز مطلع شده و متواری می شود و الان که حدود ۱ سال از ماجرا میگذرد آشنای ما همچنان بی گناه در زندان هست و آن از خدا بی خبر فراری است و دادگاه علیه فرد بی گناه به دلیل حمل مواد مخدر حکم صادر کرده.
درباره ردگیری ایت فرد مجرم و پیدا کردن وی کمکی به ما میتوانید بکنید؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 سلامگلی چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۵:۳۲
با سلام به نیاز به راهنمایی شما داشتم یه مدت میشه به رفتار همسرم مشکوک شدم لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 استخدام کاراگاهحسین شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۰:۰۳
سلام من تمامی مدارکم دسته چکهام، که تعداد سفید امضاء هم بودند داخل یک بنگاه جا گذاشتم یعنی سرقت کردند، نیاز به یک نفر کاراگاه کار بلد دارم مشهد 09398326220
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 كاراگاه خصوصيسهيلا شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۳:۰۷
سلام من دنبال يه كاراگاه خبره هستم كه بتونه شنود كنه به همسرم مشكوكم كسي هست كه كمكم كنه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-8 کارآگاه یکمفرهان گرامی چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۲:۵۸
اینجانب کارآگاه خصوصی هستم و فقط در مسائل جنایی و کیفری فعالیت دارم. 09102202682.
فقط تهران .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 درخواست كارآگاه در تهرانمهرابي چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۹:۵۵
من حكم جلب يك كلاه بردارو دارم. منطقه و محدوده زندگيش رو هم ميدونم ولي نميتونم پيداش كنم ، هركس ميتونه كمك و همكاري كنه ممنون ميشم. 09124727683
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 کارآگاه خصوصیسروش سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۰:۴۴
با سلام خدمت دوستان عزیز
موسسه ما بصورت کاملا حرفه ای در سراسر ایران عزیز در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 نیاز یه کاراگاهماریا يكشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۵:۲۹
سلام
با سلام, نیازمند یه یک کاراگاه در شیراز هستم.
لطفا معرفی نمایید.سپاس
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 پاسخ: نیاز یه کاراگاهسروش جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۰:۱۰
سلامسلام
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 نظر سنجيمهرابي سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۸:۴۹
سلام دوستان، من اعلام نياز به كارآگاه براي جلب يك كلاه بردارو داشتم. يك نفر با من تماس گرفته و عنوان ميكنه شماره ملي ش رو بدي آدرسشو ميديم. خواستم ببينم كسي با اين موضوع روبرو شده اصلا صحت داره يا نه من به اين آقا اطمينان كنم يا نه
لطفا نظرتون رو برام ايميل كنيد يا زنگ بزنيد. ممنونم
09124727683
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-9 کاراگاه خصوصیمصطفی سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۰:۵۸
باسلام بنده باسابقه دوازده سال در ناجا و کار در قسمت های مختلف از جمله اگاهی و کلانتری به عنوان کارگاه خصوصی در شهر تهران در خدمت شهروندان عزیز تهرانی هستم فقط تهران09355049080
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+10 کارآگاه خصوصی سروشسروش جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۵۷
موسسه کارآگاه خصوصی سروش در سراسر ایران عزیز در خدمت تمام
هموطنان گرامی میباشد.
09194231340 سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 آذربایجان میتونید بیایید؟؟ابراهیمی يكشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۵۲
تحقیق در مورد همسرم به آذربایجان غربی میتونید مراجعه کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نیاز به کاراگاهرضاییان يكشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۴:۱۱
وقت بخیر. حکم جلب سیار اماده. محدوده سکونت محکوم معلوم شده ولی محل دقیق نامشخص. اطلاعات لازم جهت ردیابی و تشخیص محل سکونت موجود است. بدلیل مضیقه در وقت و قاصله مکانی، نیاز به کاراگاه خصوصی.

محل محکوم: کرج
دلیل محکومیت: چک بلامحل
ایمیل هماهنگی:
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 کارآگاه خصوصی در آذربایجان غربیابراهیمی يكشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۴۹
یک کارآگاه میخوام در مورد همسرم تحقیق کنه.آذربایجان غربی .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 سلامسروش چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۲:۰۴
سلام دوست من شما میتونین با 09194231340 تماس بگیرین
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 كارگاه خصوصي در شيراز ميخوامخشايار چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۸:۴۳
سلام
نياز به يه كارگاه خصوصي در شيراز دارم
حكم جلب و ورود به منزل و مخفيگاه متهمو دارم اما ميخوام برام كشيك بده كه هروقت اومد خونه بگيرمش
٠٩١٢٠٣٥٤٦١٢
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 سلامسروش چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۲:۰۲
سلام من سروشم شما اگه بخواین میتونین به 09194231340تماس بگیرین یا تو کلاس آپ یا تلگرام به همین شماره پیام بدین
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 کارآگاه خصوصی سروشسروش دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۹:۱۵
کارآگاه خصوصی سروش
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیحامد پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۲۴
من دنبال کسی هستم بتونه واسم کسی دو پیداکنه در واقع تعقیب کنه، توی رشت، اگه کسی هست شماره من 09111396001
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 کارگاه سروشابراهیمی پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۴۳
همه این داستان کاراگاه خصوصی دروغه.همین اقای سروش ۲ میلیون پول گرفتن که به اثبات اعتیاد همسرم کمک کنن ولی همینکه پول به حسابشون واریز شد دیگه جواب ندادن.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 جوابیهسروش جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۲:۰۰
با سلام
خانم محترم شما که فرمودین من پول گرفتم اعتیاد همسرتون را ثابت کنم مگه بنده آزمایشگاه دارم؟؟؟؟ چرا واقعا نمیگرن که خواسته شما یه چیز دیگه بود و اونم انجام شد!!!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 جناب سروشابراهیمی جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۲:۰۲
چه خواسته ای انجام شد.ولله هر چی استعلام کردن دیدن همچین گزارشی نشده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 صنم زاهدیصنم شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۱:۰۲
سلام من احتیاج به یه کارآگاه خصوصی دارم برای امر خیر برادرم تصمیم گرفته با یه خانمی ازدواج کنه ولی من چیزای بدی در مورد این خانم شنیدم و خیلی نگرانشم ایا کسی میتونه کمک کنه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 پاسخ: صنم زاهدیابراهیمی شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۱:۳۸
از هر کسی کمک میگیرید از این اقای سروش کمک نگیرید دو میلیون از من دزدیدن ولی من اقدام به شکایت و کلاهبردای ایشون کردم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 پاسخ: صنم زاهدیبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۰۷
نقل قول از مجتبی تاکستانی:
به یک کارگاه خصوصی در تهران احتیاج دارم
موضوع کشف دروغ و افترا شخصی به من
با تشکر

جهت انجام اموراتان تماس بگیرید تا ملاقات حضوری انجام بشه
09214962250نقل قول از صنم:
سلام من احتیاج به یه کارآگاه خصوصی دارم برای امر خیر برادرم تصمیم گرفته با یه خانمی ازدواج کنه ولی من چیزای بدی در مورد این خانم شنیدم و خیلی نگرانشم ایا کسی میتونه
کمک کنه

سلام دوست عزیز بنده افسر ناجا هستم قرار حضوری میگذاریم مشکلات مطرح بعد از انجام کار دستمزد دریافت میشه
09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 سلامسروش شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۱:۱۸
خانم آفاق یا همون ابراهیمی
شما در قبال کاری که خواسته بودین و سفارش کرده بودین به ما که نه ولی به اونطرف وجهی داریم و ما است وسط نه پولی گرفتیم نه اطلاعی از کار شما داریم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 پاسخ: سلامابراهیمی شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۱:۴۴
خوب خدارو شکر رفتیم پلیس فتا یه چند تا شکایت دیگه از شما شده بود همین چند روزه ان شالله معلوم میشه که شما هی دیلیت اکانت میکنی تو تلگرام ولی باعث نمیشه که پلیس فتا نتونه تشخیص بده این پیامها مال شما بوده یا خیر.اینقدر رو مخ من رفتین تا پولو گرفتین.چه سفارشی اقا.مارو گرفتین؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 کاراگاه خصوصی در مشهدمحمد مرثیه گو شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۳:۱۸
بنده با سالها تجربه خدمت در ناجا نسبت به قبول برخی پرونده ها اقدام می کنم. ردیابی کلاهبردان و بدهکاران فراری ، تحقیقات بررسی میزان وفاداری با خیانت
زن و شوهر ها ، مشاوره انتظامی و قضایی ، کشف خیانت زن و شوهر ها
karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیعبدی يكشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۸:۳۳
نیاز به یک کاراگاه خصوصی دارم لطفا باشماره بنده تماس حاصل فرمایید
09123830162
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 سلامسروش دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۰:۱۳
بنده در خدمتتون هستم 09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 کاراگاه خصوصی در مشهدکاراگاه خصوصی پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۲:۵۱
کاراگاه خصوصی با تجربه سالها خدمت در نیروی پلیس
در خدمت همشهریان گرامی.
اماده همکاری با وکلای محترم دادگستری و سایر کاراگاهان خصوصی هستم
وبگاه ما karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 سروشسروش جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۶:۵۵
کارآگاهی خصوصی سروش
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 کاراگاه خصوصیکاراگاه خصوصی سه شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۵۷
با تجربه سالها خدمت در پلیس ناجا
در خدمت هموطنان گرامی هستیم
تعقیب و مراقبت
کشف مخفیگاه متهمین فراری
اجرای حکم جلب
تحقیقات پیرامون وفاداری یا خیانت زوجین
وبگاه ما
karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیعلی کوثر چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۲:۵۶
دنال یک کارگاه با تجربه هستم بابت مسایل خانوادگی لطفا با 09122710798 تماس بگیرید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 کاراگاه خصوصی در سراسر کشورکاراگاه خصوصی يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۳:۲۱
با تجربه سالها کار در اداره آگاهی و مسلط به جدیدترین شیوه های پلیسی پیگیری و کشف جرم
اجرای تور تعقیب و مراقبت
اجرای حکم جلب سیار
پیدا کردن و دستگیری کلاهبرداران فراری
کشف مخفیگاه متهمین فراری و بدهکاران مالی
مشاوره های پلیسی و قضایی
تحقیقات ازدواج و خیانت زوجین
کشف اموال قابل توقیف بدهکاران مالی
ردزنی و ردیابی افراد از طریق تلفن همراه
و دهها خدمت دیگر.
با ما تماس بگیرید 09215205725
وبگاه ما
karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کارگاه خصوصی در تهرانمجتبی تاکستانی دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۵۲
به یک کارگاه خصوصی در تهران احتیاج دارم
موضوع کشف دروغ و افترا شخصی به من
با تشکر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 با ما تماس بگیریدکاراگاه خصوصی در تهر سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۰۱
دوست گرامی جناب تاکستانی. جهت بررسی و پیگیری موضوع با ما تماس بگیرید
09215205725

karegah-khosoosi.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: کارگاه خصوصی در تهرانبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۰۳
باسلام
تماس بگیرید
09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: کارگاه خصوصی در تهرانمحمدرضا بهارلو شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۴۲
با سلام تماس بگیرید درخدمتم
09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 سلامسروش پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۱:۵۱
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش بصورت تخصصی و تمام وقت در سراسر کشور
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 سروشسروش شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۸:۲۷
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کارگاه خصوصیبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۰۰
بنده افسر ناجا در تهران هستم اعلام آمادگی برای انجام مشکلات عزیزیان تهرانی وحومه تهران را دارم
09214962250
09192194071
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کارگاه خصوصیبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۰۱
آیدی تلگرامbzak1395
در زمینه کارگاه خصوصی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کارگاه خصوصیبهارلو جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۱۰
باسلام دوستان عزیز بنده درساعت استراحت و با رضایت طرفین اقدام به حل مشکلات شما مینمایم دور افسرناجا درسته آن هستم بعد از پایان کار دستمزد دریافت میشه آیدی تلگرام
bzak1395
تماس09214962250
09192194071
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 سلامسروش شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۰:۵۴
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش تنها موسسه در خصوص مسائل خانوادگی و چک برگشتی و کلاهبرداری و حکم جلب در کشور بصورت تخصصی در خدمت عزیزان می باشد
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 کارگاه خصوصیمحمدرضا بهارلو شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۵:۴۶
اقای سروش شما پلیس هستید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کارگاه خصوصیمحمدرضا بهارلو شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۵:۴۷
آی دی تلگرام
kasr63
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 تحقيق در مورد همسر سابقبهاره يوسفي دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۲:۵۷
سلام من بهاره هستم در خارج إز ايران زندكي ميكنم ميخواستم ببينم كاراكاه خصوصي خبره كه بتونه در مورد همسر سابق من تحقيق بكنه تا من بتًونم مهريه طلب كتم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 سلامسروش شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۱:۰۲
سروشموسسه کارآگاهی خصوصی سروش بصورت تخصصی و شبانه روزی در خدمت شماست09194231340سروش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 تماسسام يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۴:۱۴
9305226185
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 Pi - تا نیم امنیت شهابشهاب پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۹:۱۲
در خدمت شما هستیم
09371219704
Telegram id:
@hanetvis
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 کارگاه خصوصیمحمدرضا بهارلو جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۰:۱۳
سلام لطفا تماس بگیرید09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: تحقيق در مورد همسر سابقمحمدرضا بهارلو جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۰:۱۶
نقل قول از بهاره يوسفي:
سلام من بهاره هستم در خارج إز ايران زندكي ميكنم ميخواستم ببينم كاراكاه خصوصي خبره كه بتونه در مورد همسر سابق من تحقيق بكنه تا من بتًونم مهريه طلب كتم

09214962250 تماس بگیرید تا کمکتان کنم خواهرم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 Piتامین امنیت شهاب دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶:۱۳
در خدمت شما هستیم خانم یوسفی
09371219704
Telegram id:
@hanetvis
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کاراگاهسام يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۴:۱۲
9305226185 کاراگاه خصوصی ساکن کیشم واس پرونده در جای ایران اماده تلگرام وقت بگیرد هر کسی هر چیزی رو با تیم بین المللی ردیابی میکنیم با تعیین وقت قبلی با تیم حقوقی مجرب ... تاکید میکنم تمرکز ما واس رد زنیه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 کاراگاهسام يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۴:۱۸
رد زنی و کشف حقایق با بروز ترین تکنولوژیروز دنیا 9305226185ساکن کیشم واس هماهنگی به تلگرامم9305226185پیغام بدیننقل قول :
تکنولوژی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیآرش دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۴:۵۸
سلام، لطفا یک کارآگاه برای پیگیری یک کلاهبردار جهت پیدا کردن مال به من معرفی کنید.ممنون.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 سلامسروش دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۳۹
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش بصورت تخصصی در خدمت شماست 09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیسیما سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۴۸
سلام به دنبال یک کارگاه خصوصی در کرمانشاه هستم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کرمانشاهشهاب پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۹:۰۸
برای خدمات کارگاه خصوصی در کرمانشاه با این شماره تماس بگیرد
09371219704
و یا به ایدی
@hanetvis
در تلگرام پیام بدهید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 حکم جلبشهاب گنجی سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۳:۵۱
سلام. حکم جلب از یکی دارم ردش رو گرفتم سمت جوانرود کرمانشاه هست اما شرایط رفتم اونجا رو ندارم.آیا کاراگاهی هست بتونه کمکم کنه؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 عدم همکاریمحمدرضا بهارلو چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۸:۰۲
با سلام دوستان عزیز به این شماره زنگ نزنید09214962250
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کرجkia384 پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۲:۵۵
سلام. بدنبال کاراگاه خصوصی در کرج برای محل یابی دقیق شخص کلاه بردار.

حکم جلب موجود است. محدوده سکونت و اطلاعات قابل استفاده جهت مکان یابی موجود است.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کرجkia384 پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۲:۵۶
سلام. بدنبال کاراگاه خصوصی در کرج برای محل یابی دقیق شخص کلاه بردار.

حکم جلب موجود است. محدوده سکونت و اطلاعات قابل استفاده جهت مکان یابی موجود است.
09194440327
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 کارآگاه خصوصی سروشسروش جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۰:۲۹
سروشسروش
کارآگاهی خصوصی سروش
09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 لوازم و گجت های کاراگاهیSic يكشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۷:۰۷
برای خرید ترم افزار و سخت افزارهایی کارآگاهی ، از ضبط صدا و تصویر به صورت نامحسوس گرفته تا کنترل اطلاعات گوشی

برای اطلاعات بیشتر با شماره ی
09371219704 تماس حاصل فرمائید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پیگیری حکم جلبعلی شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۶:۳۴
سلام
حکم جلب سیار دارم در مورد چک به دنبال کارگاه در کرج
در صورت تجربه کافی در این زمینه لطفا تماس بگیرید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 نياز به كاراگاه خصوصي در محدوده ستارخانارش يكشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۰:۲۰
با سلام
من در خارج از كشور هستم و نياز به يك كاراگاه خصوصي دارم تا در مورد همسرم كه در تهران و ساكن ستارخان هست اطلاعاتي به من بده. لطفا شماره ايركه تلگرام داشته باشه يا اي دي تلگرام برام بفرستيد. مرسي
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 ارششهاب يكشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۲:۵۵
در خدمت شما هستیم ، با شماره ی 09371219704
ولی ایدی تلگرام:
Hanetvis@
پیام بدین
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کاراگاه خصوصیمجتبی سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۰:۳۵
کاراگاه خانواده،(مامورس ابق) باتجربه عملی، رازدار و آموزش دیده در غرب شمال غرب وشمال تهران، (دفتر در صادقیه) 09223769145 مجتبی
و اینستاگرام karagah.shoma
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: نياز به كاراگاه خصوصي در محدوده ستارخانسروش جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۵۹
09194231340 سروش در خدمت شماست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کارآگاه خصوصی مشهدنظامی شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۹:۴۵
با سلام خدمت دوستان عزیزی که دنبال کاراگاه خصوصی در شهر مشهد و استان خراسان هستند
ما یه تیم قوی هستیم که در خدمت دوستان عزیز هستیم. کاملا محرمانه
09159159914
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصیرضا يكشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۵:۱۵
سلام به یک کاراگاه خصوصی برای شهر ساری09121245937
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 موسسه حقوقی و دفتر وکالت صیاد در مشهددفتر وکالت صیاد مشهد چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۰:۰۳
موسسه حقوقی و دفتر وکالت صیاد در مشهد آماده ارائه مشاوره های حقوقی و قضایی و پلیسی و همچنین قبول وکالت در کلیه پروندهای دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده می باشد. همچنین در صورتی که حکم جلب فردی را در اختیار دارید که متواری و مخفی شده با ما تماس بگیرید. تیم میدانی ما شامل چندتن از پرسنل سابق و با تجربه ناجا در سریعترین زمان ممکن متهم فراری شما را پیدا و دستگیر می نمایند.
موسسه حقوقی و وکالت صیاد مشهد
09215205725
daftare-hoghoghie-sayyad.blog.ir
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای استخدام کاراگاه خصوصی شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۳:۵۳
09361020666_09364641020
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کارآگاه خصوصی سروشسروش جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۷:۳۳
با سلام
موسسه کارآگاهی خصوصی سروش بصورت تخصصی و شبانه روزی در سراسر ایران در خدمت دوستان و عزیزان میباشد. 09194231340
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

ورود به سایت