راهنمای خرید مبل کودک در سیسمونی

Posted in کودکان - سیسمونی کودک

( 1 Vote )

راهنمای خرید مبل کودک در سیسمونی

در بين لوازم سيسموني يكي از مهم‌ترين آنها مبلمان اتاق كودك است كه تشكيل شده از تخت و كمد وسايل كه توضيحاتي در خصوص اين مبلمان و ويژگي‌هايي كه بايد اين نوع مبلمان داشته باشد را به اختصار خواهيم داد.
در صحبت با اكثر فروشندگان اين نوع مبلمان يعني مبلمان اتاق كودك آنها معتقدند كه مردم بيشتر امروزه بر اساس مارك كمپاني سازنده و شكل ظاهري آن خريد مي‌كنند. در صورتي كه شايد يك توليدي در حد متوسط و با اسم و رسم نه‌چندان معروف نيز همان كالا را با همان طرح و رنگ و همان كيفيت توليد كند، ولي مردم حاضرند با پرداخت هزينه بيشتر تخت و كمد خود را مثلا از فلان توليدي يا فروشگاه كه تبليغات بيشتري دارد و شناخته‌شده‌تر نسبت به بقيه است، بخرند. هرچند كه مبلغ آن شركت معروف بيشتر از شركت‌هاي توليدي ديگر باشد.
توصيه مي‌شود قبل از خريد مبلمان براي اتاق كودك خود حتما اتاق را مورد بررسي قرار داده و به طور فرضي يك طراحي ساده در ذهن خود براي آن داشته باشيد و با توجه به فضاي موجود در اتاق، مبلمان را خريداري كنيد. چون فضاي اتاق كودك بايد به شكلي باشد كه كودك جاي مناسب براي تحرك و بازي كردن داشته باشد.
مبلمان اتاق كودك نبايد به گونه‌اي باشد كه جلوي تحرك كودك را بگيرد و باعث ايجاد آسيب براي كودك شود.
حتما مبلمان مورد نظر را از نظر رنگ با رنگ اتاق و پرده آن متناسب تهيه كنيد. همانطور كه گفته شد سعي كنيد از رنگ‌هايي كه باعث هيجان زياد كودك مي‌شود استفاده نكنيد و سعي كنيد از رنگ‌هاي ملايم مثل آبي، نخودي، سبز ملايم براي پسران و صورتي، بنفش يا بژ براي دختران استفاده كنيد.
سعي كنيد حتي‌المقدور كمدي براي كودك خود تهيه كنيد كه فضاي كمتري را در اتاق اشغال كند، ولي در عين حال داراي جاي زياد براي قرار دادن لباس و وسايل مورد نياز كودك باشد. سعي كنيد تا كمد و ويترين آن يكسره باشد تا فضاي كمتري را اشغال كند.
يكي از مهم‌ترين مسائل در هنگام خريد اين است كه از كيفيت مبلمان خريداري شده اطمينان حاصل كنيد. دقت كنيد تا از لولا و يراق‌آلات مناسب استفاده شده باشد و محل اتصالات دقيق و محكم باشد.

http://www.donya-e-eqtesad.com

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

ورود به سایت