مشخصات فنی و قیمت پارس تندر (ال 90 جدید)

Posted in خودرو - مشخصات فنی خودرو

( 19 Votes )

 

گروه خودروسازي سايپا فيس ليفت جديد خودرو تندر90 را با ظاهري متفاوت و به روزتر توليد و آماده ورود به بازار كرده است.به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دليل طراحي فيس ليفت تندر90 نظرسنجي صورت گرفته از خريداران اين خودرو و نارضايتي آنها از ظاهر به ويژه طراحي بدنه عقب اين خودرو بود؛ به اين ترتيب پروژه تغيير ظاهر و طراحي جديد براي بدنه تندر90 در شركت سايپا آغاز شد.طبق جديدترين اطلاعات به دست آمده، فيس ليفت جديد تندر90 از نظر آپشن هاي همراه تفاوتي با مدل E2 فعلي تندر90 نداشته و تغييرات اصلي تنها در بدنه اين خودرو رخ داده و بيشترين تغييرات بدنه نيز در قسمت عقب اين خودرو صورت گرفته است.

گروه خودروسازي سايپا فيس ليفت جديد خودرو تندر90 را با ظاهري متفاوت و به روزتر توليد و آماده ورود به بازار كرده است.به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دليل طراحي فيس ليفت تندر90 نظرسنجي صورت گرفته از خريداران اين خودرو و نارضايتي آنها از ظاهر به ويژه طراحي بدنه عقب اين خودرو بود؛ به اين ترتيب پروژه تغيير ظاهر و طراحي جديد براي بدنه تندر90 در شركت سايپا آغاز شد.طبق جديدترين اطلاعات به دست آمده، فيس ليفت جديد تندر90 از نظر آپشن هاي همراه تفاوتي با مدل E2 فعلي تندر90 نداشته و تغييرات اصلي تنها در بدنه اين خودرو رخ داده و بيشترين تغييرات بدنه نيز در قسمت عقب اين خودرو صورت گرفته است.

 

==================================================================

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا:
پیش فروش خودرو پارس تندر به زودی آغاز می شود

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام متقاضیان خودرو فیس لیفت شده تندر 90 به نام پارس تندر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این خودرو به زودی در بازار عرضه می شود. تغییرات صورت گرفته در این خودرو در قسمت های سپر جلو و عقب، صندوق عقب، شیشه و چراغ های عقب و تزیینات داخلی است و پیش بینی می شود در مرحله اول تعداد 10 هزار دستگاه از این خودرو پیش فروش شود.

محمد حسن گرمان در گفت و گو با سایپانیوز اظهار داشت: خودروی پارس تندر بر اساس نیاز بازار و درخواست های مردم جهت ایجاد تغییرات ظاهری بر روی خودرو تندر 90 به صورت مشترک در شرکت های پارس خودرو و رنو طراحی شده و به زودی شاهد تردد این محصول در خیابان ها خواهیم بود.
وی در مورد قیمت گذاری خودرو پارس تندر افزود: قیمت این خودرو بر اساس تفاهمنامه با سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و ستاد تعیین قیمت خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین کشش بازار تعیین و اعلام خواهد شد.


http://www.incars.ir/News.aspx?NewsId=129

=============================================================================

چهره جديد تندر90 رونمايي شد

به گزارش خبرخودرو، مراسم رونمایی از فیس لیفت تندر 90 ، با حضور جمعی از مدیران گروه خودروسازی سایپا ، در شرکت پارس خودرو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مدیر عامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع سایپا در این مراسم گفت: تندر 90، از نقطه نظر تکنینکی و تحقیقاتی ، خودرویی بسیار مطلوب و قابل قبول در سطح دنیا و ایران می باشد و آینده بسیار خوبی را برای این خودرو پیش بینی می کنیم.

دکتر زارعی افزود : استراتژی سایپا در برنامه سمت 90 کاملاً مشخص است ، چنانکه مرکز تحقیقات موظف است هر 30 سال یک فیس لیفت برای خودروهای تولیدی سایپا برنامه ریزی و اجرا نمایند .

وی اظهار داشت : این گروه دو محمل برای حرکت دارد که یکی برنامه استراتژیک کل سایپا برای خودروهای جدید و خودروهای فیس لیفت و دیگری روش اجرایی کردن آن است ، که هر دو در کنار هم راه خود را یافته و در حرکت هستند.

وی گفت : زمانی که خودرو در خیابانها حرکت مینماید کلینیکی از آن گرفته می شود ، چرا که حتماً باید نقطه نظرات مشتریان دیده شود و سپس از دست اندرکاران و صاحب نظران ، دعوت می شود و در مرد خودروتندر 90 این اتفاق صورت پذیرفت.

مدیر عامل مرکز تحقیقات و نو آوری سایپا با اشاره به اینکه این خودرو، برای 50 تا 10 سال آینده خودرویی مطمئن پیش بینی شده است ، اظهار داشت : با توجه به نیت و استراتژی سایپا تندر 90 اساساً خودرویی آینده دار است و بر همین اساس کلینیکی از این خودرو گرفته شد. تا آنچه به دست مشتریان می رسد یک گام جلو تر رفته و خودرویی مطابق با ذائقه و سلایق ایرانیها ، طراحی و تولید گردد.

زارعی با بیان اینکه اول چیزی که در نظر سنجی ها مطرح بود تغییرات ظاهری این خودرو بود ، تصریح کرد: در مورد تزئینات داخلی ، مصرف کنندگان نظری ندانشتند و آنچه که مردم را نگران می کرد ، مشکل ظاهری این خودرو بود.

وی در ادامه به تغییرات ظاهری این خودرو شاره کرد و گفت: سپر و چراغ جلو و عقب و صندوق عقب این خودرو در فیس لیفت جدید تغییر نموده است و تغییراتی در موتور و تزئینات داخلی ان داده نشده است ، چرا که در مورد بحث قوای محرکه و فرمان پذیری ، این خوردو ، در کلاس بسیار خوبی قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تغییرات اساسی در این خودرو داده نشده ، این خودرو به راحتی می تواند تستهای مورد نظر را طی کند و تغییرات کوچکی که هم داده شده از ابتدا با اطلاع شرکت رنو رسیده است.

وی افزود : در سه ماه گذشته گروه کاری با شرکت رنو تشکیل شده است تا کار به تولید انبوه برسد و نمایندگان هر دو شرکت نیز مشخص گردیده اند و در برنامه داریم که تا سه ماه اول سال 88 این خودرو به بازار عرضه خواهد شد.

وی در پایان به استراتژی سایپا در بحث مطالعات اقتصادی اشاره و تصریح کرد : قاعده حرکت سایپا در بحث تولید خودرو و مطالعات اقتصادی این بوده که تولیدات کمترین هزینه و بالاترین راندمان را داشته باشند و ما در مرکز تحقیقات نیز بر این سمت در حرکت بوده و معتقدیم که با کمترین تغییرات در شکل ظاهری خودرو ،می توانیم سلایق و ذائقه ها را پاسخ گو باشیم.


http://shirdarehyadak.blogfa.com/post-73.aspx

==================================================================


خبرگزاری ایسنا: تولید انبوه و تجاری اولین فیس‌لیفت خودرو تندر۹۰ (پارس تندر) در ایران آغاز شد.

فیس‌لیفت تندر ۹۰ با مشارکت رنو و سایپا طراحی و تولید شده است.

فیس‌لیفت تندر ۹۰ تحت عنوان پروژه تندر SR (مخفف دو نام رنو و سایپا) در گروه خودروسازی سایپا طراحی و تولید شده که بیشترین تفاوت این فیس‌لیفت نسبت به تندر ۹۰ فعلی، تغییرات در طراحی بدنه عقب این خودرو است.

اولین فیس‌لیفت تندر ۹۰ قرار است با نام پارس تندر وارد بازار شود. دلیل این نامگذاری اشاره به نام پارس با توجه به طراحی این خودرو در ایران و همچنین اشاره به نام شرکت پارس خودرو است که این خودرو در آن‌جا تولید می‌شود.

اگرچه نمونه‌های آزمایشی پارس تندر سال گذشته به تولید رسیده و آزمایش‌های فنی، کیفی و عملکردی براساس آن‌ها صورت گرفته بود، اما طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده، تولید انبوه پارس تندر نیز از حدود دو هفته گذشته آغاز شده و تاکنون چند صد دستگاه از این خودرو تولید و آماده ورود به بازار شده است.

هفته گذشته مدیرعامل رنوپارس و نماینده رنو در ایران نیز از پارس تندر به عنوان یکی از محصولات جدید رنو جهت عرضه به بازار ایران نام برده بود.

حجم موتور پارس تندر مانند تندر۹۰ فعلی، ۱۵۹۸ سی‌سی و استاندارد آلایندگی آن یورو۴ است. این خودرو مجهز به سیستم ABS و دو کیسه هوا بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز ۶٫۹ لیتر است.

قیمت عرضه این محصول به بازار هنوز مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود حدود ۲۱ میلیون تومان باشد. این خودرو قرار است از نیمه دوم امسال وراد بازار شود.


http://www.fungozar.com/1391/04/


==========================================================================


پارس تندر حداکثر ۱۵۰ هزار تومان گران تر از تندر ۹۰

باشگاه خبرنگاران: مدیرعامل شرکت پارس خودرو گفت:پیش بینی می شود قیمت پارس تندر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان بیشتر از تندر ۹۰ معمولی باشد.

مدنی در خصوص آغاز فروش پارس تندر گفت: با خروج اولین پارت تولید پارس تندر، بررسی ها توسط بخش کیفیت رنو پارس انجام و پس از تایید و صحه گذاری این شرکت، پیش فروش این محصول آغاز شد.

وی همچنین در خصوص قیمت پارس تندرتصریح کرد: پیشبینی می شود که این محصول بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزارر تومان گران تر از تندر ۹۰ فعلی باشد.

مدنی اظهار داشت: در ماه های اخیر موانعی که در تامین قطعات پارس تندر به وجود آمد روند تولید این خودرو را با کمی مشکل مواجه کرد اما خوشبختانه از نیمه خرداد ماه تولید پارس تندرآغاز شده است.

مدیرعامل پارس خودرو در ادامه از برنامه ی افزایش ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ دستگاه تندر ۹۰ در سال جاری خبر داد و افزود: اکنون روزانه ۳۰۰ دستگاه تندر ۹۰ در شرکت پارس خودرو تولید می شود که به تدریج به ۴۰۰ دستگاه و در صورت نبود مشکل، تا پایان سال به روزانه ۵۰۰ دستگاه خواهد رسید.

مدنی گفت: با راه اندازی شیفت سه تولید تندر۹۰ و استفاده از ظرفیت های خالی شرکت، قطعا هزینه های نهفته وجود نخواهد داشت ضمن این که در این راستا تیراژ تولید تندر ۹۰ افزایش یافته و این افزایش تولید بر قیمت تمام شده این محصول نیز تاثیرخواهد گذاشت.

وی همچنین در خصوص برنامه ی صادرات تندر ۹۰ گفت: با هماهنگی شرکت سایپا، هم اکنون برنامه ی صادراتی تندر ۹۰ در حال پی گیری است به طوری که در این راستا مذاکراتی انجام شده تا با همکاری سایپا و رنو پارس تعدادی از این محصولات صادر شوند.

http://www.fungozar.com/1391/04


======================================================

عکس های تندر 90 جدید پارس خودرو:
افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

ورود به سایت