Login

منوی بالا

راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشویی

Posted in لوازم خانگی - ماشین ظرفشویی

( 18 Votes )

معرفی محصولات مورد استفاده ماشین ظرف شویی:

کدام محصول برای شستشو در ماشین ظرف شویی توصیه میشود؟

پودر یا قرص؟

از نظر اقتصادی استفاده از یک پودر خوب و با کیفیت کاملا به صرفه است اما بایستی حتما پودر خوب و اصل تهیه کنید زیرا از برخی مارک ها پودر بدون کیفیت و تقلبی وارد بازار شده است و بنابراین باید در انتخاب آنها دقت کرد.

برای کسب نتیجه بهتر باید از نمک ماشین و جلا دهنده نیز به همراه پودر استفاده شود.معمولا اکثر ماشین های ظرف شویی هنگامی که مایع جلا دهنده و نمک آنهاتمام شود هشدارمیدهند و این هشدار نشان دهنده ی آن است که حداکثر تا 2 الی 3 بار میتوان با مایع و نمک باقی مانده از ماشین ظرف شویی تان استفاده کنید. توصیه میکنیم به 2 علت به این هشدار توجه کافی داشته باشید:

1.دست یابی به ظروفی تمیزتر، بدون لکه و با درخششی فوق العاده

2.نگهداری بهتر از ماشین ظرف شویی تان

در صورتیکه به استفاده راحت تر از ماشین ظرف شویی تان فکر میکنید استفاده از قرص را به شما پیشنهاد میکنیم انواع قرص هایی که  در بازار موجود است شامل موارد زیر است:

  • قرص معمولی
  • قرص کوانتوم
  • قرص همه کاره

اما کدامیک برای ماشین ظرف شویی شما مناسب تر است؟؟؟

انتخاب ما برای همه انواع ماشین ظرف شویی قرص کوانتوم بوده و دلیل آن نیز تمیزی بی نظیر آن در شست و شوی ظروف است. علاوه بر این قرص کوانتوم پوسته ژله ای و قابل حل در آب داشته که نیاز شما را از پوست کندن قرص هم مرتفع میسازد.

کدام مارک از مواد شوینده برای شست و شو در ماشین ظرف شویی مناسب است؟

برای انتخاب مارک مناسب ما به شما محصولات فینیش و پریل را پیشنهاد میکنیم. به طور کلی هنگام انتخاب محصولات مورد نیاز برای شستشو در ماشین ظرف شویی باید به این نکته توجه داشته باشید که محصول مورد نظر نباید بیش از حد لازم کف ایجاد کند. برخلاف محصولات مورد استفاده در شستشوی دستی ظروف این محصولات باید دارای قدرت كف كنندگی خیلی كمی باشند. كف ها قابلیت تمیز كردن ماشین را كاهش داده و باعث سرریز كردن آن میشوند، همچنین شویندههای مورد استفاده در ماشین ظرف شویی باید از تولید كف حاصل از مواد پروتئینی هم جلوگیری كنند. با توجه به آمار رضایت بالای مصرف کنندگان محصولات فینیش و جلب رضایت مشتری ها این است که استفاده از این محصولات قابل اطمینان است. در ادامه به معرفی برخی محصولات پرطرفدار فینیش می پردازیم:

 

قرص کوانتوم فینیش:

استفاده از قرص کوانتوم فینیش میتواند پیشنهاد خوبی برای ماشین ظرف شویی شما باشد. فرمول جدید کوانتومی فینیش در حال حاضر قدرت تمیز کردن سخت ترین لکه ها را نیز داراست . فینیش کوانتومی با سه فن آوری نوین ، درخشش شگفت انگیزی برای تمام ظروف شما را به ارمغان می آورد:

  1. درخشش بالاترpowerball gel
  2. پاکسازی جدید همراه با دانه های بسیار ریز فعال با هدف قرار دادن سخت ترین لکه ها
  3. مواد شوینده با کارایی عالی برای تمیزی بی نظیر

    طراحی محصول انقلابی فینیش کوانتومی به شکل یک کپسول حل شدنی است، بنابراین میتوانید آن را بدون نیاز به باز کردن به طور کامل در محفظه شستشو قرار دهید.

قرص همه کاره فینیش:

استفاده از قرص همه کاره هم طرفداران مخصوص خود را دارد و تنها تفاوت اصلی آن با قرص کوانتوم در فناوری درخشش فوق العاده است که ویژگی منحصر به فرد کوانتوم محسوب میشود.فرمولاسیون قرص همه کاره به نحوی طراحی شده است که علاوه بر قرص کلاسیک حاوی نمک و جلادهنده نیز هست.

پودر ماشین ظرف شویی کلاسیک فینیش:

در هر زمان می توانید با پودر کلاسیک  فینیش مخصوص ماشین ظرفشویی از شستشوی تمیز لذت ببرید. لکه های لازانیا ی پخته شده، لیوان های لکه دار و تابه های کثیف را به پودر ماشین ظرفشویی کلاسیک بسپارید. استفاده از این پودر موجب جلوگیری از ترک و خش های حاصل از استفاده از ابر و اسکاچ در شستشوی دستی نیز است. استفاده از این محصول همراه نمک ماشین ظرف شویی نتایج دلچسبی را فراهم خواهد کرد.

جرم گیر ماشین ظرف شویی فینیش:

برخی از افراد فکر می کنند که تنها با استفاده از قرص های خوب و با کیفیت کار تمام است در حالیکه برای نگهداری خوب و مطمئن بایستی برای ماشین ظرف شویی هم مثل خودرو و یا دیگر وسایل مهم تان برنامه تعمیرات و نگهداری داشته باشید، استفاده منظم از جرم گیر هم جزء همان برنامه هاست.

شما ممکن است فکر کنید که ماشین ظرفشویی شما تمیز است، زیرا ظاهراً تمیز به نظر می رسد. اما با گذشت زمان در بخش های حیاتی از ماشین ظرفشویی مانند فیلتر،سلاح اسپری آب، لوله ها، پمپ آب و تخلیه،جرم و رسوب جمع میشود.مراقبت فعالانه از ماشین ظرفشویی خود را با پاک سازی تمام بخش های حیاتی و پنهان آن با جرم گیر ماشین ظرف شویی فینیش تجربه کنید.

فراموش نکنید ماشین تمیزتر به معنی ظروف تمیز تر است.برای کسب نتایج مطلوب، یک بار در ماه استفاده کنید!

جرم گیرپودری ماشین ظرف شویی:

جرم گیر پودری نیز برای پاک سازی ماشین ظرف شویی و درخشتدگی ظروف به کار میرود و البته نسبت به نوع مایع درخشش کمتری به ظروف می بخشد ولی با این حال طرفداران خاص خود را دارد. این جرم گیر را باید در محفظه ی مربوط به پودر ماشین بریزید.

بوگیر ماشین ظرف شویی:

آیا تا به حال از بوی نامطبوع ماشین ظرف شویی خود هنگام باز کردن درب آن با ظروف کثیف آزرده شده اید؟ حتما شما هم انتظار دارید پس از پایان کار ماشین بوی تازه و مطبوع به همراه ظروف تمیز داشته باشید ،استفاده از بوگیر فینیش این فرصت را به شما میدهد که در هر زمان با بازکردن درب ماشین یک نفس هوای تازه استشمام کنید.

نمک ماشین ظرف شویی فینیش:

شستن ظروف با آب نرم از رسوب روی ظروف جلوگیری می کند. نمک ماشین با نرم کردن آب موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و آکروپال می باشد. نمک ماشین ظرفشویی فینیش خالص بوده و در نرم شدن آب بسیار موثر است. نمک های دیگر ممکن است حاوی ناخالصی هایی مانند آهن وکربنات باشد که این امر می تواند به میزان  نرم شدن آب صدمه بزند. قابل به ذکر است که برخی از ماشین های ظرف شویی فناوری سخت گیری آب رادارند و از این جهت نیازی به استفاده ازنمک ندارند.

 

جلا دهنده ماشین ظرف شویی فینیش:

شما احتمالا به این مسئله دقت کرده اید که باقیمانده غذا و مواد شوینده می تواند به صورت لکه روی ظروف شما بچسبد! مایع جلادهنده ظروف فینیش همه چیز را خیلی خوب پاک میکند و فقط درخشش و جلا را روی ظروف شما باقی می گذارد.

 

معرفی محصولات ماشین ظرف شویی پریل:

قرص همه کاره پریل:

قرص های چند منظوره دارای خواص پاک کنندگی ، آبکشی کامل ، جایگزینی نمک، حفاظت از ظروف شیشه ای، درخشان کردن ظروف استیل، حرارت پائین، حفظ بهداشت ماشین و بهداشت بسته بندی می باشند و شما از این جهت می توانید به قرص همه کاره پریل اعتماد کنید.

بوگیر ماشین ظرف شویی پریل:

با رایحه خوش بوگیر پریل میتوانید با بوی ناخوشایند ظروف خداحافظی کنید و هنگام باز کردن درب ماشین ظرف شویی خود از بوی خوب ظروف تمیز خود لذت ببرید.

بوگیر پریل جامد بوده و ماندگاری بیشتری نسبت به بوگیرهای مایع دارد.

نظرات 

 
+1 قرص ظرفشویی پریلمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۶:۱۴
قرص ظرفششویی پریل یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای ماشین ظرفشویی است
مشتریان ویزه دارد و به نظر من یه انتخاب خاص محسوب میشه
من یه جعبه ی کامل از قرص همه کاره ی پریل استفاده کردم و واقعا از درخشندگی ظروفم لذت بردم ظروفی رو که بااین قرص میشستم همه کارکرده بودند اماانگار همه ی بلورها نو نومیشوند عالی بود/
مواد شوینده رو از سایتها و فروشگاههای معتبر تهیه کنید و به اصرار اکثر نصابها برای خرید شوینده ی انتخابی اونها توجه نکنید
اکثر نصابها محصولات شوینده ای رو به اصرار و باتهدید به اینکه ضمانت نامه رو مهر نمیزنن به مشتری میفروشند
من تو یه مورد که یه نفر 100هزار تومان خرید کرده بود حساب کردم 38هزار تومان جنس کم به مشتری فروخته بودند تقریبا یه بسته ی 80و خورده ای قرص میشد همون موقع بااون پول خرید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-5 پاسخ: قرص ظرفشویی پریلسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۳:۴۷
salam doste aziz kasi shoma ro majbor be kharidane shoyande nemikone ,hatman khodeton kharid kardid .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 مایع جلادهنده ی فینیشمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۶:۲۹
یه مدتی از قرص تنها استفاده میکردم خیلی عالی و درخشان بود ظروفم بعد اومدم شهرستان باز از همون قرص استفاده میکردم اما تمام ظروفم پر از لکه های اب بود
اب این منطقه گچ و آهک زیاد دارد
خیلی نمای زشتی داشت اگر بادست ظرفهارو میشستم تمیزتر میشد 2ماه همینجوری سر کردم خیلی ناراحت بودم واعصابم خرد بود بیشتر بادست ظرف میشستم
تااینکه به توصیه ی یکی از دوستان از مایع جلا دهنده ی لیمویی فینیش استفاده کردم به طور امتحانی که دیدم باز هم ظرفهام نه تنها به درخشندگی سابق شسته شد بلکه از عطر خوش لیمو هم وقتی ظروف رواز ماشین درمیارم لذت میبرم
بنابراین بسته به محل جغرافیایی سکونت شما نیاز شما در استفاده از شوینده ها بادیگران میتواند متفاوت باشد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 کوانتوم فینیشمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۸:۱۹
واقعا انتخاب حرفه ای هاست!!!!!!!!!!! !!!!
خیال مصرف کننده رو بابت لکه گیری ظروفی که برای مهمان استفاده میشوند یا ظروفی مثل بلور وکریستال راحت میکنه
قرص کوانتوم فینیش برای همه ی اونهایی که ظرفشویی شون رو هردوروز یه بارروشن میکنن عالیه چون دیگه نگران خشک شدن باقی مانده ی غذا و لکه هاروی ظروفشون نباشند کوانتوم همه ی لکه هارواز روی ظروف میبره و درخشش ویژه ای به اونها میده

البته که برای نتیجهی بهتر اگر میخواهید ماشینتون رو چند ساعت بعد یا روز بعد روشن کنید بابرنامه ی پری واش که معمولادر ماشینهای مختلف بین 7تا15 دقیقه هست از خشک شدن باقی مانده ی غذاو چربی از روی ظروف به میزان قابل توجهی کم کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 فقط کوانتوملیلا دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۲:۲۵
واقعا یه لکه هم نمی گذاره روی ظرف ها. من خودم پودر هم استفاده کردم ولی این قرص کوانتوم یه چیز دیگه هست!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: فقط کوانتومسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۳:۵۳
harf nadare vali yekam gerone
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 بوی بد احتمالی ماشین ظرفشویی رو چطور به بوی معطر تغییر بدیم؟مهسا سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۰:۴۹
یه مدتی بعد از استفاده از ماشین ظروف رو که از داخل ماشین در میارین ممکنه بوی ماهی بده تا چند دقیقه یا اینکه ماشین همچین بوی ضعیف اما ناخوشایندی رو بده که با استفاده از بوگیر های مخصوص ماشین ظرفشویی که معمولا برای استفاده ی 60 بار در ماشین قرار میگیرند مشکل کاملا رفع میشه و بوی خوشایند لیمو یا پرتغال یا هر اسانسی که بوگیر های مخصوص ماشین دارند از داخل ماشین یا ظروف خواهد اومد
روی بوگیر ها نوشته 40 تا60 بار اما من به تجربه دیدم که همون 40 بار حداکثر زمانشه
بوگیر ها ی مخصوص ماشین ظرفشویی قیمت پایینی دارند و به راحتی به سبد ماشین ظرفشویی اویز میشوند
من فینیش دارم پریل هم و کلارو از این بوگیرها دارند که کیفیت همه شون احتمالا در یک سطحه
حتما امتحان کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: بوی بد احتمالی ماشین ظرفشویی رو چطور به بوی معطر تغییر بدیم؟سجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۳:۵۴
bogir karesh doroste
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 جرمگیرها چه هستند؟ استفاده از اونها واجب هست؟مهسا سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۰:۵۹
همون طور که توی کتری های چای رسوبات اب خودنمایی می کنه حتما رسوبات در داخل سیستم لوله کشی منزل هم رسوب میکنه مخصوصا لوله های آب گرم
و رسوب کردن املاح سنگین اب در ماشین های ظرفشویی و لباسشویی هم اجتناب ناپذیره
برای اینکه این اتفاق از عمر دستگاه کم نکنه بسته به مقدار سنگینی و املاح اب منطقه ای که زندگی میکنید سالی 2 تا 4 بار از جرم گیر های ظرفشویی استفاده کنید که قیمت کمی هم دارند
این جرمگیر ها تمام رسوبات ناشی از سنگینی آب یا آشغالهای باقی مانده در لوله هارو به کلی از ماشین جداکرده و باشستشو دفع میکنند
به این طورت که جرمگیر رو اگر مایع هست مثل پریل و فینیش درپوشش رو باز میکنید ووارونه داخل ماشین خالی از ظرف قرار میدید و با داغترین دمای ممکن که حداقل 60 باشه ماشین رو روشن میکنید خودش خالی یک دور کار کنه
بعد از درپوش روی ظرف یک پوشش پارافین مانند هست که براثر دمای زیاد آب از بین میره و مایع داخل قوطی به داخل ماشین میریزه و تمام سیستکم لوله و آب پاش های ماشین رو از رسوبات به طور کامل پاک میکنه
عمر ماشین ظرفشوییتون با مراقبت های صحیح افزایش پیدا میکنه

کلا وسیله ی خوب خریدن مهمه اما مراقبت از وسیله یه چیز مهم تر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پودر یاقرصمهسا يكشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۳:۳۹
استفاده از پودر یا قرص کاملا سلیقه ای ست
بعضی نصابها توصیه میکنند فقط!!!!!!!!!! قرص
بعضی های دیگه :فقط!!!!!!!!!!! !!!!پودر
بعضی ها هم که میانه رو تر دارند: دوره ای از قرص و پودر به این شکل که یه سری پودر وقتی بسته ی پودرتون تموم شد قرص

بنابراین نمیشه گفت کدومشون درست میگن و نظر کدومشون به طور قطعی مورد اعتماده
ولی فکر میکنم چون شرکتهای سازنده ی پودر قرص هم تولید میکنند و شرکتهای معتبری مثل فینیش و پریل هر دو محصول رو دارند بنابراین هرگز نمیان اعتبار خودشونو زیر سوال ببرند و محصولشون عمر ماشینهارو کاهش بده
فکر میکنم بنابر سلیقه مشتری باید انتخاب کنه که قرص رو برای استفاده بیشتر میپسنده یا پودر
به این صورت که بار اول اگر پودر استفاده میکنه بااتمام سری اول از قرص برای سری دوم استفاده کنه تا سلیقه ی خودش و اینکه چه جورراحت تره دستش بیاد

از نظر کیفیت شتشو بین قرص و پودر هم من تفاوتی ندیدم
پبجز اینکه اگر پیمانه ی دقیقی برای پودر نداشته باشم مثلا یه بار که پودر کمی بیشتر بریزم لکه های پودر روی لیوانها و بشقابها باقی میمونه
اگر از پودر استفاده میکنید فقط از یک قاشق برای اندازه گیری استفاده کنید تانتیجه ی مطلوب تون رو برای کم یا زیاد بودن مقدارپودر به طور اتفاقی از دست ندید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پودر یاقرصسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۳:۴۹
ghors vase ab ba sakhtye bala hast vali podr bishtar vase abe narm hast
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 خط خش روی ظروف ناشی از استفاده از قرصمهسا شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۲:۲۲
خیلی ها تصور میکنند که اگر از قرص استفاده کنند روی ظروف خط و خش میفته
این تصور اشتباه از اونجا ناشی میشه که وقتی ظروف خیلی درخشان میشوند ما توجه مون تازه به خط و خشی که روی ظروف بوده جلب میشه
این خط و خشها براثر استفاده ی زیاد از ظروف در اونها ایجاد شده اما به دلیل اینکه شستشوی دستی ظروف رو خیلی تمیز و درخشان نمیکنند متوجه این ریز خشها نشده ایم
اگر به این موضوع اطمینان ندارید برای امتحان این موضوع میتونید از یک لیوان بلوری نو استفاده کنید به این ترتیب که این لیوان رو ماهها از داخل ماشین برندارید تا با سایر ظروف مرتب شسته بشه و ببینید که ایا بعد از چند ماه روی لیوان خط و خشی دیده میشه یا نه ؟

من ظروف نورو با ظروفی که قبلا خیلی استفاده شده مقایسه میکنم بعد از استفاده ی چند ماهه در ماشین ظروف نو هنوز خط و خش آنچنانی ندارند اما ظروف مستعمل از ابتدای استفاده در ماشین خط و خشهاشون نمایان شدند
همون ظروف نو دقیقا وسط بشقابهای غذا خوری که کاردو چنگال به اون قسمت بیشتر برخورد میکنه کم کم خشهای خیلی ریزی برمیدارند(بعد از یک سال)که کاملا مشخص هست اثر ضربات چاقو و چنگال و چاقو هست
اما ظروفی مثل لیوان های بلوری هنوز کوچکترین خشی ندارند چون هم اسکاچ روی اونها کشیده نشده و همیشه با ماشین شسته شدند هم کاردو چنگال و قاشقی بهشون برخورد نکردهبنابراین با خیال راخت از قرص های چند کاره برای شستشوی ظروف در ماشین استفاده کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: خط خش روی ظروف ناشی از استفاده از قرصافروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۱:۱۵
سلام
من فکر میکنم که اونایی که قبلا ظرف هاشونو با دست میشستن و تازه از ماشین استفاده میکنن این مشکل رو دارن
چون منو جاریم هم همینطوری بودیم
من از اول با قرص شستم مشکلی ندارم اما برا اون خش افتاده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 شوینده ی تاژمهسا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۱:۵۷
اومدم تویه تجربه ی خوب شریک تون کنم
به علت افزایش قیمت زیاد شوینده های اصل فینیش و پریل از تجربه ی دوستم استفاده کردم و به طور امتحانی پودر ماشین ظرفشویی تاژ رو خریداری و استفاده کردم این پودر گویا محتوی نمک و جلادهنده به طور مخلوط است که دیگر نیازیبه استفاده ی جداگانه از نمک و جلادهنده ندارد
بسیااااااااااار عالی بود حتی ظروف درخشان تر از وقتی بود که با شوینده های آلمانی شسته میشد یک بسته 1کیلویی 11هزار تومن
عالی بود حتما امتحان کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییحامد يكشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۵:۳۵
tokhmi tarin shoyande finishe
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 ماشین ظرفشوییرضا شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۸:۵۴
من به همتون توصیه میکنم از کوانتوم فینیش و کالگونیت استفاده کنید والسلام . کوانتوم ها یی که تو بازار هست 60 تایی / 30 تایی /40 تایی و 85 تایی ........ البته 60 تایی ها جایزه دار هم هستن یعنی توشون یه جرمگیر پودری و یه خوشبو کننده داره // قیمتهاش هم هر روز با کاهش و افزایش دلار فرق میکنه // مثلا الان با دلار 3300 تومنی قیمت کوانتوم 85 تایی تقریبا تک فروشی تو تبریز 60000 تومنه اما شهرهای دیگه هر کی هر جور دوست داره میفروشه ///
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 فدیشهفدیشه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۰:۴۸
لطفا محصولات فدیشه رو هم امتحان کنید کیفیت بالایی دارن و قیمت مناسب
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پودر فدیشهالهام يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ، ساعت ۲۰:۱۰
سلام
میخواستم ببینم کسی از پودر با قرص فدیشه استفاده می کنه ؟
من چند بار استفاده کردم ، خیلی تمیز می کنه ظرفها رو ، ولی بعضی ها میگن به دستگاه آسیب می زنه ... کسی اطلاعات درستی در این زمینه داره ؟ با هر کس مشورت میکنم ؛ یه چیز میگه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 فدیشه؟؟؟؟افروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۱:۰۷
سلام الهام جون
مطمئنی فدیشه خوب تمیز میکنه ؟
تا حالا با فینیش شستی طرفاتو ؟اصلا با هم نمیشه مقایسه کرد :|
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 سلامتیfatima سه شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۱:۲۴
سلام دوستان
ایا این قرصهای ظرفشویی که اینقدر قدرت پاک کنندگی شون زیاد است.بعد از شتشو که درب ماشین باز میشه هوای داخل ماشین سمی یا مضر نیست؟ اگر اطلاعاتی راجع به این مسئله دارید لطفا توضیح بدید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییبردیا شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ، ساعت ۲۱:۲۷
بینهایت ممنون از مطالب مفیدتون
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمحسن جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۶:۳۸
سلام.
من دارم مواد شوینده رو از از لب مرز خریداری میکنم. اگه کسی خواست میتونم با قیمت مناسبتر از سایتها و حتی فروشگاه های بیرون بهش بدم.
لیست محصولات و قیمتها رو هم میتونم از طریق ایمیل براتون بفرستم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نیک پاک از همه جا بهتر میدهافروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۱:۰۵
سلام من حدود 6 ماهه از این سایت میخرم فینیش و پریل .هم ارسالش رایگانه هم ارزون میده .خیلی هم برخوردشون خوبه

اینم لینک محصولای ماشین ظرف شویی :
www.nikpak.com/productag/60
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 استفاده از قرصحمید سه شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۰:۰۲
من برام سئوالی پیش امدهوقتی قرص رو در داخل ماشین قرار می دیم
برای یک بار استفاده است ،یا چند بار ؟ لطفا راهنمایی کنید

روی جعبه ان نوشته شده:
automatically reeases detergent for 12 consecutive
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 یه بارافروز سه شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۶:۱۱
سلام ، برای یه بار استفاده ست
بعد شست و شو اگه نگاه کنین محفظه خالی شده دیگه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 بوی زهم ماهیرضا پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۳:۱۷
من ۴ ماهه پیش ماشین ظرفشوئی بوش خریدم بعداز چند بار استفاده حالا بهداز شستن ظروف بوی زهم ماهی میگیرد از پودر فینیش و پریل و بو گیر هم استفاده کردم ظروف هم قبل از قرار دادن داخل ماشین خوب تمییز میکنم حتی شرکت که گارانتی دارد برده گفته جرم گیری کرده از ماده جرم گیری هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم سیستم فاضلاب را هم کنترل کردم و لی بوی زهم ماهی ادامه دارد ایراداز چیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییحامد يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۷:۰۳
قابل توجه تمام دوستان که محصولات فینیش کلا تقلبی است. که متاسفانه هیچ کدام از این شرکتها نمیگویند. بار کد کشور المان با 40 شروع میشود...لطفا دقت فرمایید...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییفینیش سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۰۴
دوست عزیز محصولات فینیش توی اکثر کشورهای اروپایی و چند تا از کشورهای امریکایی و حتی اسیایی داره تولید میشه, که حتی قیمتهای فینیش ترکیه از المان به خاطر نزدیک بودن مسیر ارزونتر تموم میشه...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییﺩﺭﯾﺎ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۳:۰۲
سلاﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ ﺑﮕﯿﺪ ﻣﺪﻝ ﻇﺮﻓﺸﻮﯾﯽ ﺗﻮﻥ ﭼﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﻇﺮﻓﻬﺎ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻮﺭﻩ ؟ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نشانه های اصل بودن پودر و نمک ظرفشویی فینیش:کیمیا شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۷:۵۰
نشانه های اصل بودن پودر و نمک ظرفشویی فینیش:
1-اولین و معتبرترین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش هولوگرام سازمان غذا و دارو است که روی آن درج شده است.اگر جنسی این هولوگرام را دااشته باشد می توانید مطمئن باشید که اصل است،اما اگر فاقد هولوگرام باشد اکثرا تقلبی بوده و در بهترین حالت جنس قاچاق است.

2-دومین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،تاریخ تولید و انقضای آن است که در همه محصولات فینیش روی خود بسته ی آن حک می شود و نه بر برچسب روی آن.پس اگر دیدید تاریخ تولید و انقضا روی بدنه محصول نیست و روی برچسبی روی آن است،آن پودر یا نمک یا هرمحصول دیگر از فینیش نیست و تقلبی است.

3-سومین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،پودر داخل آن است که کاملا یکنواخت و ریز بوده و بیشتر مایل به سفید است و بوی لیموی مطبوعی دارد.در حالیکه در اکثر پودر های تقلبی این پودر کاملا یکنواخت نیست و بیشتر به صورتی کمرنگ متمایل است تا سفید و بوی لیموی تندی دارد.

4-چهارمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،قوطی پلاستیکی آن است که در پودرهای تقلبی،همانطور که در شکل نشان داده شده،بیشتر دارای برجستگی است.

5-پنجمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،آورده شدن نام شرکت وارد کننده ی آن بر روی آن است.


6-ششمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش نداشتن غلط دیکته ای روی بسته آن است.برای مثال همانطور که در شکل نشان داده شده است،در پودر تقلبی کلمه ی recommend را به اشتباه reconmmend نوشته اند !!!!

www.eshghoolaneha1.blogfa.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

Switch to Desktop Version